Presunúť na hlavný obsah

V sekunde o číslo menšia veľkosť: Takto to robí Kim Kardashian či Beyoncé, aby dosiahli ladné krivky

Zahraničné celebrity

Sebavedomie ich rozhodne nechýba, aj keď ich váha neukazuje 50 kilogramov. Poznajú však spôsob optického klamu a svoju postavu milujú takú, aká je.

Ak ešte nemáte perfektne vyformovanú letnú figúru, nebojte sa. Na jar sa s oblečením dá krásne čarovať a nie nemyslíme vrstvenie. Aj to je síce účinné, avšak mohlo by vám byť už príliš teplo. Známe krásky, ktoré rozhodne nevážia 50 kilogramov vám však poradia, ako sa pomocou ich jednoduchých trikov vyrovnať s netradičným typom postavy a zabezpečiť si ladné krivky.

Prečítajte si tiež: Luxusná rodinka Rusky Eleny Perminovej: Má o niekoľko rokov staršieho muža, no v tejto veci idú všetkým príkladom

Kim Kardashian

Je známe, že Kim okrem množstva výživových doplnkov nedá dopustiť ani na cvičenie. Je však to tým, čo zabezpečuje jej vždy vytvarovanú postavu? Brunetka však rozhodne vie, ako na ňu! Je sebavedomá a svoj účinný trik rada posunie ďalej. Kim nosí netradičný typ nohavičiek či spodného dielu plaviek. Majú strih, ktorý pripomína éru plaviek z 90tych rokov. Vyššie postavené nohavičky s výrazným výrezom tak skvelo opticky zúžia Kimin pás. Skúste tento tvar aj na vašej postave a uvidíte, že nebudete ľutovať.

 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kim Kardashian West (@kimkardashian),

Precious Lee

Táto plus size modelka je opäť jednou z krások, ktoré sa za svoje telo nehanbia, práve naopak. Na plných krivkách si postavila kariéru a je na ne právom hrdá. Vie, že zdravá strava je neodlúčiteľnou súčasťou života, pomáha si však opäť malých no zato rýchlym trikom. Ak chcete schovať väčšie bruško či širšie boky, nohavičky s vysokým pásom sú pre vás ako stvorené. Tento trend má už niekoľko rokov a získal si množstvo fanyniek. Už neplatí, že niečo takéto vyzerá ako od starej mamy. Tento typ spodného prádla skvelo formuje postavu a hodí sa skoro každej žene!

 

 

Príspevok, ktorý zdieľa PRECIOUS LEE (@preciousleexoxo),

Mohlo by vás zaujímať: Vlasové premeny Simony Krainovej: Ženy s podobnými črtami tvare si môžu dopriať tieto typy účesov

Beyoncé

Kráľovná popu má na každej akcii priam božské vyžarovanie. Čo stojí za jej sebavedomím a dokonalou postavou? Speváčka Beyoncé nedá dopustiť na úzke strihy svojich šiat. Na vystúpenia a gala večery volí odev z tvrdej látky, ktorý jej telo krásne zafixuje na mieste a udrží všetko tam kde má byť. Takýto materiál vytvaruje postavu a zanechá vás pevnú ako latu. Nie je preto pravda, že ak máte nedostatky, mali by ste nosiť voľné oblečenie. Beyoncé razí pravý opak a vyzerá tak naozaj skvostne!

- Najčítanejšie -