Presunúť na hlavný obsah

Tento detoxikačný zázrak vám zoštíhli pás o celú jednu veľkosť: Musíte iba dodržiavať tieto tipy

Chudnutie a diéty

Niekedy sa môžete cítiť nafúknutá a pritom sa zdravo stravovať. Strava totiž predstavuje hlavnú zložku pri chudnutí, avšak aj tú treba vyberať uvážlivo.

Ak viete, že váš čaká dôležitá akcia, alebo stretnutie, na ktorom musíte vyzerať čo najlepšie, posledné po čom túžite, je nafúknuté bruško a s tým spôsobený nekomfort. Tuk na bruchu sa pritom dá skvelo odbúrať práve superpotravinami. Strava tvorí 70% úspechu, preto zaraďte do svojho jedálnička tento super účinný nápoj, ktorý vám zmenší bruško na počkanie až o jeden centimeter.

Prečítajte si tiež: Fitnes rutina, na ktorú nedajú dopustiť svetové modelky: Zamilujete si ju aj vy?

Detoxikačný džús na štíhlu líniu

Budete potrebovať:

Šťavu z dvoch grapefruitov
Čajovú lyžičku medu
Dve čajové lyžičky jablčného otcu
Perlivú minerálku alebo vodu, podľa preferencie

Postup:

Všetky ingrediencie si zmiešajte v pohári a doplňte vodou. Táto super zmes vaše telo účinne detoxifikuje a dodá vám pocit ľahkosti.

Mohlo by vás zaujímať: 20-dňová výzva proti celulitíde: Vďaka nášmu plánu na cvičenie sa jej zbavíte a na leto dosiahnete postavu snov

Tieto potaviny sú tiež úžasne efektívne na úzky pás!

Okrem tohto zázraku si dávajte pozor na strukoviny! Tie samozrejme nafukujú. Svoj jedálniček však obohaťte o ryby, najlepšie o lososa, ktorý spaľuje aktívne brušný tuk. Kľudne konzumujte vajíčka, pretože tie sú nielen plné bielkovín, ale aj živín, ktoré bojujú s nadváhou. Všetky svoje jedlá si s pokojom pripravujte na olivovom oleji, pretože ten ovplyvňuje gény, ktoré rozhodujú o spaľovaní tukov.

Ako dezert je na ploché bruško skvelé ovocie. Banány majú nielen veľké množstvo ovocného cukru, ale aj draslíku, ktorý je skvelý pri odbúravaní vody vo vnútri tela. Budete sa preto cítiť okamžite ľahšia a čo viac plná energie. Pri vyváženej strave nezabúdajte ani na aktívny pohyb! 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus