Presunúť na hlavný obsah

Tieto momenty pochopia iba sestry: Puto medzi Chiarou a Valentinou Ferragni je nepretrhnuteľné

Zahraničné celebrity

Nielenže sú krásne akoby ich jedna matka mala, sú aj neskutočne talentované a plné lásky.

Každá z vás, ktorá má sestru, pochopí, aké silné vie toto puto byť. Nielenže vás spája rovnaká krv, často aj vaše zmýšľanie je podobné a nemáte problém obetovať tej druhej aj svoj život. Stojíte pri sebe vo chvíľach nepohody a radujete sa spolu v dobách šťastia. Takéto súznenie predstavuje aj sesterská dvojica Chiara a Velentina Ferragniové.

 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Chiara Ferragni (@chiaraferragni),

Prečítajte si tiež: Tipy pre dokonalé telo počas tehotenstva: Pozrite sa, na čo nedá dopustiť krásna Chiara Ferragni

Chytí prvé lietadlo a beží pomôcť svojej staršej sestre

Mladšia Valentina žije v Taliansku vo svojím priateľom. Nevadí jej však odcestovať do ďalekého L.A., aby pomohla svojej sestre Chiarre s malým bábätkom Leom. Iba pár dňový chlapček sa dočkal tety hneď po jej dlhom lete. Valentina nedá dopustiť na čas, ktorý môže stráviť so sestrou. Vie jej nielen pomôcť s opatrovaním malého Lea, ale aj vyplniť prázdnotu, ktorá v srdci zostáva vždy, ak sestra nie je na blízku. 

 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Valentina Ferragni (@valentinaferragni),

Úprimne sa teší z jej úspechov

Na momenty ako je narodenie dieťatka sa spomína po celý život. Práve preto sú si Chiara a Valentina oporou a potechou aj v tomto šťastnom čase. Je dôležité, aby sestry spolu vedeli zdieľať aj pozitívne chvíle. Nie je dobré, ak si telefonujú či stretávajú sa iba, ak život nejde presne podľa plánu. Známa dvojica sestier je vďačná jedna za druhú. Stoja pri sebe na promóciách či rodinných oslavách a nenechajú si ujsť ani pracovné úspechy, ktoré každá žne vo svojej oblasti.

Mohlo by vás zaujímať: Štýlová dcéra Kim Kardashian: Najlepšie outfity malej North, v ktorých potvrdila svoj status hollywoodskej ikony

Prináša pozitívnu energiu do života tej druhej 

Odmalička boli vedené k láske a smiechu. Práve takto sa sestry Ferragniové prezentujú aj na verejnosti. Majú rady podobnú módu, kúpili si rovnaké plemeno psíka a nemajú problém ani so spoločným cestovaním. Vážia si jedna druhú a bez ohľadu na vek, vedia, že sestra je tou, na ktorú sa môžu vždy spoľahnúť. Okrem toho však majú ešte jednu sestru.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe