Až po rokoch som zistila, že vlastného muža vôbec nepoznám: Mal druhý život a ja som to ani netušila

Niekedy vás dokážu najbližší prekvapiť oveľa viac, ako by ste čakali. Najhoršie je, ak nejde o nič pozitívne. Hana o tom vie svoje.

Až po rokoch som zistila, že vlastného muža vôbec nepoznám

Až po rokoch som zistila, že vlastného muža vôbec nepoznám

Zdroj: Profimedia

Inšpirujte sa: Od začiatku som to ťahala s dvomi mužmi naraz: Myslela som si, že sa len hrám až do tohto momentu

To, že láska je občas slepá, vieme všetky. Hana však zistila, že niekedy naozaj extrémne. Najhoršie je, ak zistíte, že nepoznáte ani osobu s ktorou roky žijete. A pokiaľ ide o vášho manžela, bolí to oveľa viac, ako by ste asi predpokladali. 

Manželstvo ako každé iné

Hana a Peter mali klasické manželstvo. Skvele si rozumeli, mali množstvo spoločných záujmov, no samozrejme prežili aj ťažšie dni. Áno, aj oni sa hádali, ale nebolo to nikdy na dennom poriadku. Hoci boli svoji už viac ako 5 rokov, nemali deti. Hana totiž žiadne nechcela. Vždy mala teóriu, že život vo dvojici je predsa len jednoduchší. Človek sa nemusí ničomu prispôsobovať, je pánom svojho času a môže si naozaj robiť čo chce a kedy chce. No a zdalo sa, že obom tento model vyhovuje. Avšak veľmi sa mýlila. 

V istom momente začala chápať veci

Peter pracoval ako obchodník, takže veľa cestoval. Pobočku rodinnej firmy, v ktorej robil mali na východe Slovenska. Často bol mimo domu a trávil pravidelne víkendy bez Hany. Ona si na tento spôsob života zvykla a nevidela na ňom nič zvláštne. Až do okamihu, kedy jej Peter oznámil, že bude viac času z týždňa práve v Košiciach. Vtedy jej zablikala akási kontrolka a začala sa zamýšľať nad tým, čo za tým môže byť. Hana, ktorá dovtedy brala veci veľmi pragmaticky odrazu pochopila, že s jej manželom sa niečo deje. Bol oveľa nervóznejší, stal sa z neho "tajnostkár", takmer nič doma nehovoril. A na intimitu medzi nimi mohla tiež zabudnúť. Keď však odhalila, čo je za tým, zostala v absolútnom šoku. Pri prezeraní si výpisu ich spoločného účtu zistila, že každý mesiac odchádza značná časť Petrovej výplaty na neznámy účet. Presne tri roky a rovnaká suma. To však ani zďaleka nebolo všetko. V banke jej prezradili meno príjemcu. Na základe toho Hana vypátrala o koho ide. Keď si tajne prezrela Petrov mobil, veci jej začali dávať zmysel. Odrazu do seba všetko zapadlo ako skladačka. Jej manžel, muž ktorého nadovšetko milovala, mal druhý život. Nielenže mal pomer, ale aj dvojročnú dcéru. Hana nechápala, čo sa to deje... Žila s mužom, ktorý mal roky dve rodiny a ona ani len náznakom nič netušila... Hoci ho napriek všetkému milovala, rozhodla sa od neho odísť...

Nenechajte si ujsť: Tesne pred narodením nášho syna sa mi priznal k nevere a ja som odišla: Nakoniec to však osud zariadil inak

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba