Presunúť na hlavný obsah

Známi oteckovia, ktorým to pristane: Baša Števulová má doma takéto poklady, Ján Ďurica rád objavuje neznáme miesta

Slovenské celebrity

Známe krásky majú tých najlepších manželov a partnerov. Pozrite sa na to, ako originálne so svojimi deťmi trávia voľný čas títo oteckovia.

Oskar Rózsa miluje pohodu pri jedle

Bežne sa možno o jedlo stará manželka, v rodine Zdenky Prednej má však všetko pod palcom aj jej manžel a otec dvoch krásnych ratolestí, Oskar Rózsa. Hudobník svoje deti nadovšetko miluje a aj počas dovoleniek si nevie vynachváliť chvíle strávené pri dobrom jedle a kávičke. A aby toho nebolo málo, chuť na kávu možno od neho pochytí aj malý Oskar, čo poviete?

Inširujte sa: Zdenka Predná a ďalšie krásky vychovávajú svoje deti obklopené prírodou: Toto je podľa nich najväčšou výhodou

Už sa zhostil svojej role

Partner moderátorky Diany Hágerovej, Roman Juraško, sa zo svojej čerstvo narodenej dcérky Izabelky vytešuje naozaj ako každý správny otec. Svoju rolu otca berie skutočne zodpovedne a už teraz pomáha Diane ako sa len dá a keďže s malinkou ešte nemože objavovať svet, zatiaľ si puto medzi otcom a dcérou utužujú aspoň takýmto milým spôsobom.

Na motorke sám, na bicykli so synom

Partner bývalej profesionálnej snowboardistky Barbory Števulovej, Tomáš Pagáč, si spoločné chvíle so synom Tobiášom užíva práve na bicykli. Tomáš miluje motorky a pohyb, a aj preto sa tieto dve činnosti snaží skĺbiť s výchovou rozkošného syna. Podľa jeho úsmevu vidno, že sa malému podobná aktivita nesmierne páči.

Mohlo by vás zaujímať: Dieťa nemusí byť brzdou v kariére: Baša Števulová prežíva najkrajšie chvíle, Zdenka Predná to zvláda pri dvoch

Objavovať nepoznané

Partner bývalej riaditeľky Miss Slovensko, Magdalény Šebestovej, Ján Ďurica svoje ratolesti neberie len ako divákov na futbalový zápas, ale aj na miesta, kde ešte doteraz nikdy neboli. Cestovanie mu dovoľuje navštevovať spoločne s rodinou najrozličnejšie kúty sveta, čo je pre deti obrvoskou výhodou.

Nenechajte si ujsť: Sexi mamina Magdaléna Šebestová: Vyzerá absolútne božsky a toto je tajomstvo jej krásy

Najradšej si ráno čítajú

Manžel speváčky Dominiky Mirgovej, Peter Zvolenský, so synom trávi rána takýmto poučným čítaním. Pre niekoho možno nezvyčajný štart dňa, pre dvoch Peťov však absolútna idylka, ktorá nemá v žiadnej inej činnosti konkurenciu. Veríme, že Dominika je pri pohľade na svojich dvoch chlapov pri takejto činnosti neuveriteľne dojatá.

Pláže pri západe slnka

Aj takéto skvelé momenty si spoločne užívajú manžel spisovateľky Tamary Šimončík Heribanovej, Braňo Šimončík, so svojou dcérkou Emilkou. Spoločné potulky prírodou, či exotickou plážou sú pri ich cestovateľskom spôsobe života základom.

Prečítajte si aj: Sestry Heribanové sú obe šťastnými mamičkami: Výchovu majú možno rozdielnu, na toto však kladú obe dôraz

- Najčítanejšie -