Presunúť na hlavný obsah

Na princeznú Dianu sa nezabudne ani počas blížiacej sa kráľovskej svadby: Tieto prvky s ňou úzko súvisia

Zahraničné celebrity

Princ Harry na svoju mamu nezabúda ani v jeden z najdôležitejších dní vo svojom živote.

Kvety s posolstvom

Princ Harry si svoju životnú lásku, Meghan Markle vezme už o niečo menej než mesiac, presne 19. mája, preto je jasné, že prípravy na tento veľkolepý deň sú už v plnom prúde. A to nielen čo sa týka svadobných šiat nevesty či zoznamu hostí, ale aj samotnej výzdoby. Už začiatkom mesiaca sa Meghan a Harry rozhodli zveriť všetko ohľadom kvetov do rúk Phillippy Craddock, ktorá si spoluprácu s týmto mladým párom nevie vynachváliť.

Inšpirujte sa: Nádherná Meghan a princ Harry: Odhalili sme, aké rituály nebudú chýbať na kráľovskej svadbe

Celú výzodbu však sprevádza jedna dôležitá vec, a to výber samotných kvetov. Princ Harry a Meghan sa rozhodli pre biele záhradné ruže, ktoré boli najobľúbenejšími kvetmi princeznej Diany. Tie v podobe kytíc budú zdobiť celú Kaplnku svätého Juraja a Windsorský hrad, kde si pár koncom mája povie svoje „áno“.

Tieto kvety sa s princeznou Dianou spájajú natoľko, že aj minulý rok, pri príležitosti 20-teho výročia jej smrti, zaplavili svojou krásu dočasne vybudovanú záhradu v Kensingtonskom paláci.

Rovnako tak však celú výzdobu doplnia aj pivónie, náprstníky a konáriky buku, brezy a hraba. Pár sa snažil o to, aby biele ruže vynikli zo všetkého najviac a všetko dotvorila Phillippa, ktorá chcela prenechať priestor fantázii a zosobneniu samotného páru a lokálnych prírodných zdrojov.

Nenechajte si ujsť: Princ Harry a Meghan sa dohodli na svadobnom programe: Májová svadba bude neobvyklá aj kvôli tejto jednej veci

Nielen výzdoba, ale aj prsteň

Princezná Diana bude však v tento veľký deň duchom prítomná aj trošku inak. Jej syn Harry totiž to už priamo počas zásnub venoval svojej polovičke prsteň obsahujúci dva kamene z osobnej zbierky jeho matky. Je vidno, že princ by vo svoj veľký deň mal svoju matku najradšej pri sebe. Keďže to však nie je možné, snaží sa jej ducha istým spôsobom vložiť aspoň do každého jedného detailu.

Pozval celú jej rodinu

Keďže Harry, narodziel od svojho staršieho brata, nie je viazaný príkazom pozvať na svoju svadbu všetkých štátnych predstaviteľov, spoločne s Meghan sa rozhodli skutočne len pre tých, ktorí patria medzi ich dobrých priateľov a známych.

Nenechajte si ujsť: Za zoznámením princa Harryho a krásnej Meghan stojí jedna konkrétna osoba: Neuveríte, akú úlohu zohrala náhoda

Na druhej strane však dostala pozvánku celá rodina zosnulej princeznej Diany, a to nielen na oficiálnu ceremóniu, ale aj na recepciu a následnú oslavu, ktorá sa podľa plánov natiahne až do neskorých ranných hodín. Medzi pozvanými sa nachádza jeho ujo Earl Spencer, dve tety Sarah McCorquodale a Jane Fellowes a takisto všetci jeho bratranci a sesternice.

Počas obradu zaznie jej pieseň

Už teraz sa však okrem iného hovorí aj o tom, že sa v rámci samotnej svadby nezabudne ani na Dianinu obľúbenú pieseň, „I Vow to Thee My Country“, ktorá zaznela aj na jej pohrebe a svadbe princa Williama a vojvodkyňe Kate, a ktorá sa Harrymu s matkou neuveriteľne spája. 

- Najčítanejšie -