Presunúť na hlavný obsah

Detox z troch zázračných surovín: Javorový sirup, citrón a toto korenie vám pomôže s odvodením za pár sekúnd

Chudnutie a diéty

Čas leta sa nezadržateľne blíži. Spravte preto radosť svoju telu a odvodnite ho od zbytočnej vody, ktorú si zadržiava. Tieto potraviny vám v tom zaručenie pomôžu.

Niekedy si ani neuvedomujeme,  akú silu má vyvážená strava zložená z výživných surovín. Nie je to iba poučka z učebníc o zdravej výžive. Známe superpotraviny vedia naozaj spraviť zázraky s vašim telom a vašu postavu premeniť na štíhlejšiu a krajšiu už po prvotnej zmene v jedálničku.

Prečítajte si tiež: 5 superpotravín, ktoré zlepšia vaše cvičenie: Tieto naštartujú metabolizmus a urýchľujú chudnutie

Zavodnenie? Už nemusí byť vaším problémom!

Tento malý problém sa týka veľkého počtu žien. Aj keď sa mnohé snažia schudnúť alebo pred letom vyformovať postavu do plaviek, potrebný efekt často necháva na seba čakať. Niekedy však stačí zmena a prísun tých správnych látok vie s vaším telom urobiť divy. Zavodneniu sa dá ľahko predísť, ak budete dodržiavať tieto malé rady a využijete očistný detox.

Účinné spojenie iba troch surovín

Na účely detoxu, ktorý vám nielen krásne odvodní organizmus, ale aj skvelo pomôže s úbytkom hmotnosti, budete naozaj potrebovať iba tri základné suroviny. Z tých si ľahko pripravíte nápoj, ktorý je hlavnou zložkou detoxikačnej kúry. Pripravte si preto šťavu z citrónou, javorový sirup a štipku kajanského korenia. Skvelý očistný nápoj potom už iba doplníte vodou. 

Kyselosť krásne vyváži sladkú chuť

Na prvý pohľad sa môže zdať kombinácia týchto surovín akosi nekompatibilná. Avšak pravý opak je pravdou. Sladký javorový sirup vám zabezpečí potrebnú energiu na prežitie dňa. Citrón poskytne antioxidanty a vitamín C. Ako bonus v kombinácii s javorovým sirupom má aj alkalizačný efekt, teda dokáže efektívne rozkladať tuky a hlien, ktoré sú nahromadené v tele. Kajanské korenie je efektívnym metabolizantom a dokáže zrýchľovať vaše trávenie. Voda, s ktorou zmiešate citrónovú šťavu, javorový sirup a korenie, vytvorí skvelé prostredie na rozpustenie surovín a samozrejme aj základ nápoja.

Určite sa nebojte! Tento zázrak funguje!

Pointou totiž zostáva, počas celej svojej detoxikačnej kúry piť iba tejto nápoj. Môžete si vybrať z troj, sedem alebo desať dňovej kúry, podľa toho ako sami pociťujete znečistenie svojho organizmu a jeho preplnenie nežiadúcimi látkami. Popri šťave z citróna, ktorú doplníte o javorový sirup a kajanské korenie, neváhajte svoj pitný režim obohacovať o kvalitný mätový čaj. 

Prečítajte si tiež: 10 tajomstiev žien, ktoré nikdy nedržali diétu: Vďaka nim však zostali štíhle aj bez hladovky

Výsledky sa dostavia už po prvom vyskúšaní

Vaše telo sa krásne odvodní, ale nielen to! Okrem prebytočnej vody sa zbavíte aj tuku, ktorý je uložený v podkožných priestoroch. Už po sedem dňovej kúre môžete zhodiť 5 kilov. Teplé počasie sa preto nemôže začať lepšie!

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe