Presunúť na hlavný obsah

Exotika českej krásky: Tieto letné outfity Moniky Bagárovej potrebujete aj vy vo svojom šatníku

Zahraničné celebrity

Speváčka Monika Bagárová má zmysel pre módu. Ukazujete to nielen vo svojich premyslených klipoch, ale aj keď sa nachádza tisícky kilometrov od domoviny.

Monika Bagárová je nielen krásna speváčka, ale aj vášnivá cestovateľka. Po náročných dňoch, ktoré trávi nahrávaním vo svojom štúdiu, si dopraje zaslúžený oddych. Na svojej súčasnej exotickej dovolenke v Dubaji však predviedla omnoho viac ako len krásne cestovateľské fotky plné dominánt arabského mesta. Mladá brunetka je totiž aj trendseterkou a zažiarila v oufitoch, ktoré budú kraľovať tomuto letu!

Prečítajte si tiež: Tieto momenty pochopia iba sestry: Puto medzi Chiarou a Valentinou Ferragni je nepretrhnuteľné

Pastelové odtiene farby roka 2018

Určite viete, že fialová je farbou tohto roka. Jej bledučký odtieň dokáže naozaj krásne vyniknúť na opálenej pokožke. Krásne vyformovaná postava mladej speváčky zažiarila v levanduľových plavkách, ktoré doplnila iba jemnými slnečnými okuliarmi. Tak málo stačí tejto kráske k dokonalému looku.

Leopardí vzor osvieži jednoduchý outfit

Aj úplne jednoduché šaty dokáže vyzdvihnúť nečakaný farebný akcet, či výrazný vzor. Monika Bagárova stavila na zvieracie vzory, ktoré sú nielen trendy, ale podčiarkujú aj jej ženskú vášnivú podstatu. Mladá speváčka má bezchybnú postavu, takže si môže dovoliť obtiahnuté šaty. Doladené o zaujímavé lodičky vytvárajú ten najklasickejší outfit na teplé letné večery.

Atypický strih zaujme na prvý pohľad

Celé plavky sú jednoznačne in! Nechcete však zostať nudnou kráskou v bežnom kúsku? Monika Bagárová sa na dubajskom slnku ukázala v netradičnom modely, ktorý zaujal nielen svojou zlatistou farbou, ale aj strihom. Mašľa, ktorá vytvárala na Monikinom chrbte akúsi vlečku, pôsobila sviežim a mladistvým dojnom. Skúste aj vy do svojho letného šatníka zakomponovať nové prevedenia klasických kúskov a určite zažiarite!

Mohlo by vás zaujímať: Módny chameleón Alessandra Ambrosio: Ak nemáte ešte zostavený letný šatník, odpozerajte to od tejto krásky!

Zlatá opálenej pokožke pristane

Čo je viac sexi na krásne hnedom tele, ako náznak zlatej farby? Ako v predchádzajúcom prípade, aj pri svojich dlhých šatách Monika v Dubaji stavila na rozhodne lákavú zlatú farbu. Takto si krásne podčiarkla tmavé vlasy, ale aj tón pokožky. Zlatá farba by preto nemala vo vašom letnom šatníku chýbať. Môže sa vyskytovať na doplnkoch, alebo na celých častiach oblečenia. Pri jej výbere myslite na to, ako krásne bude ladiť s opálením, ktoré tento rok chytíte na slniečku.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus