Najlepšie typy make-upov, ktoré sme si vyskúšali na vlastnej koži: Tieto považujeme za skutočné zázraky

Vybrať si ten správny typ make- upu je naozaj hotová veda a určite nám dáte za pravdu, že to niekedy môže trvať aj poriadne dlhú dobu. My v redakcii Feminity vám to tentokrát uľahčíme, pretože vám prinášame tie najlepšie make- upy všetkých čias, ktoré považujeme za naozaj kvalitné a bezkonkurenčné.

Dokonalé krycie krémy, ktoré považujeme za skutočné objavy

Dokonalé krycie krémy, ktoré považujeme za skutočné objavy

Zdroj: Profimedia

Inšpirujte sa naším výberom krycích krémov a make-upov, na ktoré u nás v redakcii nedáme dopustiť. Keďže nám záleží na tom, aby ste sa cítili krásne a sebavedomo, rozhodli sme sa s vami podeliť o naše tajné vychytávky z oblasti krásy. Stavtte na tieto produkty a neskôr nám poďakujete.

Mohlo by vás zaujímať: Ľahké pleťové krémy, ktoré nezaťažia vašu pokožku: Tieto z nich sme si obľúbili najviac!

Giorgio Armani

Cieľ tohto make- upu je veľmi prirodzený a lichotivý. Vaša koža bude vyzerať nielen úžasne hladko, ale aj veľmi naturálne a rozjasnene. Dokonca ak patríte k ženám s pehami, ktoré chcú len podčiarknuť svoju krásu a zanechať prirodzenosť, tento make-up to naozaj dokáže.

Chanel

Make- upy od značky Chanel sú klasikou, ktorá skrátka nikdy nevyjde z módy. Tento konkrétny zázrak nájdete v dokonalých odtieňoch, ktoré krásne vystihnú tón vašej pleti a vy si budete môcť užívať pocit druhej kože. Naneste na pokožku v malom množstve, ktoré zaručene vystačí na celú tvár a tešte sa z bezchybného výsledku.

Clinique

Krémový make- up, ktorý má nielen kryciu, ale aj krásne zjednocujúcu funkciu. V spojení s vašou pokožkou vytvorí jemne zamatový filter a vy budete vyzerať ako bez jedinej chybičky krásy. Príjemné zloženie a ľahké nanášanie tohto krycieho krému si vás získajú už po prvom použití. 

L´Oréal Paris

Ľahká krycia báza alebo tzv. BB krém, ktorý dokáže s vašou pleťou ozajstné divy. Stačí pár kvapiek tohto krému a vaša pleť sa premení na bezchybný zamatový sen. Určené pre ženy s mladistvým typom pokožky, ktorú netreba špeciálne prekrývať alebo ju zbytočne zaťažovať. 

Inšpirujte sa: Odtiene rúžov na pery, ktoré sa nosia jarnú sezónu: Tieto novinky by nemali chýbať vo vašej kozmetickej výbave

Vichy

Vysoko krycí make- up ideálny pre všetky z vás, ktoré trpíte citlivou pleťou. Práve tá potrebuje zvýšenú starostlivosť aj pri líčení. Tento make- up krásne prekryje začervenané miesta, ale zbytočne ju nezaťaží. Noste ho stále vo svojej kabelke a prekryte malým množstvom vo veľkosti hrášku.

Foto:
Profimedia, Giorgio Armani, Chanel, Clinique, L'Oréal Paris, Vichy
Zdroj:
MB

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba