Presunúť na hlavný obsah

Mama krásnej Gigi a Belly Hadid pozná liek proti starnutiu: Táto jedna vec v jedálničku môže za jej skvelý vzhľad

Zahraničné celebrity

Bývalá modelka a mama najznámejšieho sesterského dua, Yolanda Hadid, vyzerá na svoj vek skvele. Aj toto stojí za jej úžasným výzorom.

Na svoj vek vyzerá perfektne

Bývalá modelka a hviezda televíznej šou, Yolanda Hadid, má nielen dve krásne a talentované dcéry, no jej samotnej by vek 54 rokov hádal len málokto. Táto krásna žena si celý život udržuje perfektnú postavu a žiarivú pleť, a to nielen vďaka pozitívnemu mysleniu a rovnováhe medzi pracovným a súkormným životom, ale aj vďaka faktu, že miluje pohyb a všetko čo sa týka jej jedálnička berie smrteľne vážne.

Nenechajte si ujsť: Očistný trojdňový detox podľa Gigi Hadid: Na toto nedá kráska so super telom dopustiť

Nikdy si neodopiera raňajky

Yolanda sa celý život snaží myslieť na to, aby ráno začínala zdravými a vyváženými raňajkami. Aj preto si zakaždým dopraje dávku ovsených vločiek s lyžicou organického arašidového masla, mandlami, jahodami a troškou medu, pričom všetko zapije vodou, do ktorej vytlačí polovicu citrónu. Yolanda si ňou tak každé ráno alkalizuje žalúdok a vitamín C jej prirodzene vypína a srášľuje pleť.

Základom je kozie mlieko

Na čo však kráska nedá dopustiť, a čo stojí za jej krásnym vzhľadom je práve vec, ktorá ju sprevádza každým jedným poobedím. Je ním jemné latte, ktoré si Yolanda vyrába sama s použitím ľahko stráviteľného kozieho mlieka.

Mohlo by vás zaujímať: Celebrity sa pochválili svojimi mamami: Pre Gigi Hadid je veľkou inšpiráciou, Karolína Kurková v nej nachádza svoju silu

Práve tuk, ktorý kozie mlieko obsahuje, je bohatým zdrojom vitamínov a minerálov, ktoré sa dokážu dostať aj do hlbokých vrstiev pokožky. Horčík, sodík a draslík napomáhajú obnove pleti a vitamíny A, B1, B2, B12, C, D a E ju neuveriteľne rozžiarujú. Yolanda si do tohto prírodného zázraku, ktorý vďaka mliečnym kyselinám dokáže regulovať mastnosť pleti a ošetrovať jej ekzémy, a ktorý na rozdiel od toho kravského len veľmi ťažko sposobuje alergie, pridáva vždy lyžičku medu a vychutnáva si ho po dúškoch.

Nenechajte si ujsť: Neuveríte, akému športu podľahli tieto krásky: Na čo nedá dopustiť Adriana Lima, Gigi Hadid, či Cara Delevingne?

Nielen kozmetika

Yolanda totiž vie, že kvalitná kozmetika je síce dôležitá, no pleť pred starnutím nezachráni natoľko, aby sa mu úplne vyhla pokiaľ sa jej nevenuje aj zvnútra. Aj preto má táto dáma svoje overené tipy a triky. A treba uznať, že v jej prípade je výsledky sutočne vidieť, čo poviete?

Veríte aj Vy v silu kozieho mlieka v súvislosti so starnutím pleti?

spolu hlasovalo 242 ľudí

Áno
97
Nie
145

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe