Džínsová bunda nikdy neomrzí: Máme pre vás inšpirácie, ako ju nosiť s trendmi sezóny

Kto by nemiloval taký ultimátny kúsok. Reč je o džínsovej bunde, ktorá by mala mať vo vašom šatníku vybrané miesto.

Džínsová bunda nikdy neomrzí: Máme pre vás inšpirácie, ako ju nosiť s trendmi sezóny

Džínsová bunda nikdy neomrzí: Máme pre vás inšpirácie, ako ju nosiť s trendmi sezóny

Zdroj: Profimedia

Niektoré trendy jednoducho nikdy neomrzia. Jedným z nich je jednoznačne aj denim. Džínsovú bundičku si obľúbili ženy najmä pre jej schopnosť kombinovania so všetkým. Tento kúsok vás dokáže zachrániť v akejkoľvek situácii. Inšpirácií, ako ju nosiť je preto každoročne naozaj dosť, tak sa poďte s nami pozrieť, v akom duchu sa nosí túto sezónu.

Prečítajte si: Trendy náušnice, ktoré si nebudete chcieť dať dole: Tieto patria k aktuálnym trendom!

Rebelské nášivky

Na jar si môžete dovoliť uletieť. Móda je oveľa viac hravá a treba si urobiť radosť tým, v čom sa cítite najlepšie vy samy. Nášivky s rôznymi motívmi alebo nápismi sú momentálne v kurze, tak to využite.

Denim crop 

Odseknuté denimové bundičky. Rebelský kúsok si môžu dovoliť predovšetkým mladšie ročníky. Ženy s väčším hrudníkom by sa mali tomuto modelu vyhýbať, nevyzerá to dobre. Limitujúca je v tomto prípade postava a to je dôležité brať do úvahy. Môžu si to dovoliť naozaj modelkovské typy.

Oversized prevedenie

Tento trend pokračuje z predošlej sezóny. Predĺžený strih rifľovej bundy a oversized prevedenie napríklad v kombinácii s vysokými podpätkami vytvára zaujímavú súhru. Odvážny strih, ktorý keď viete nosiť, zaujmete. 

Tmavý denim

Tmavý odtieň džínsoviny zažíva svoj comeback. Objavil sa v najdôležitejších trendoch tohtoročnej sezóny. Kúsok, akým je džínsová bunda by preto v takomto odtieni nemal chýbať vo vašom šatníku.

Inšpirujte sa: Horúce trendy plaviek na letnú sezónu 2018: Zistili sme, čo sa nosí a čo je definitívne out!

Back to 90s

Deväťdesiate roky. Móda, ktorú sme už raz nosili a je príjemné na ňu zaspomínať opäť po rokoch. Nadčasové kúsky vyvolávajú nostalgiu, no zároveň viete, že ich môžete bez problémov vytiahnuť aj po rokoch. Záruka kvality je preto na mieste. 

Comeback aplikácíí 

Niekto ich miluje a nevie si svoj šatník bez nich predstaviť a niekto ich nenávidí. Aplikácie na oblečení. Začínajú sa objavovať všade a je to skôr otázka osobnosti a vkusu či nevkusu.

Foto:
Profimedia, Twinset, Mango (Answear.sk), Diesel (Designer Outlet Parndorf), Mother of Pearl (Net-a-Porter), H&M, Lindex
Zdroj:
ms

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba