Presunúť na hlavný obsah

Ženy, ktoré robia toto povolanie, najčastejšie flirtujú so zadanými mužmi: Na tento typ si dávajte extra pozor

Zábava

Krásne slnečné obdobie láka k sviežemu flitru a jednému či dvom krásne chladeným drinkom. Sú však zásady, cez ktoré by ste určite nemali prekročiť!

Počas letného relaxu si neviazanú radosť radi doprajú obe pohlavia. Kamarátky sa spolu odviažu pri poháriku a nechajú na pokožke vyniknúť krásne opálenie, ktoré k letným mesiacom rozhodne patrí. Inak to nie je ani pri mužoch. Tí si radi spríjemnia dni práve peknou ženou. Je však povolanie, ktoré mnohé v lete vykonávajú a pokladá sa za veľmi riskantné. Na toto by si určite mali dávať pozor!

Prečítajte si tiež: Odhaľte tajomstvo srdcovej čiary: Toto sa môžete dozvedieť z vlastnej dlane

V bare, ale aj pri bazéne: Sú miesta, kde flirtu neutečiete

Povolanie čašníčky je v lete jednou z najvyhľadávanejších ponúk. Mnohé ženy ho vykonávajú práve preto, že v lete sa k takémuto povolaniu dokážu oveľa ľahšie dostať a je aj dobre platené. Takto našetrené peniažky potom vedia krásne použiť na letné cestovanie či na množstvo letných trendy kúskov.

Má však svoje úskalia

Nemôžete však ignorovať varovné signály. Ženy, čašníčky, sú komunikatívne a príjemné spoločníčky. Dokážu svojou milotou zaujať a zviesť na seba pohľad nejedného muža. Preto, určite by mali byť obozretné obe strany. Či už ide o manželsky zvádzaných mužov alebo o čašníčku, ktorá často ani netuší, do akej smršte sa púšťa. 

Mohlo by vás zaujímať: Tieto znamenia sú priam kráľmi flirtu: Zistite, či ste aj vy dostali podobné schopnosti do daru

Tieto znaky neignorujte

Žena môže byť aj milá aj krásna, jej úmysly však nie vždy musia byť čisté. Tak je to aj s prácou čašníčky. V podnikoch sa im dostáva slávy, pretože sú tam tou najkrajšou ozdobou. Na opačnej strane sú veľmi rizikové, keď ide o zvádzanie ženatého muža. Preto si podrobne všímajte jej správanie. Úsmevy, dotyky rúk a niekedy aj veľmi vysoké prepitné, ktoré muž žene nechá, nemôžeme ignorovať.

- Najčítanejšie -