Presunúť na hlavný obsah

Zatiaľ čo Kate porodila, jej sestra Pippa čaká dieťatko: Aj tieto detaily spájajú tehotenstvá okúzľujúcich sestier

Zahraničné celebrity

Kráľovská rodina sa už vytešuje z poradí tretieho dieťatka princa Williama a vojvodkyne Kate. V rodine Middletonovcov sa však o pár mesiacov budú tešiť z ďalšieho vnúčaťa.

Pippa je už v dvanástom týždni

Sestra Kate Middleton, tridsaťštyriročná Pippa len pred niekoľkými dňami oznámila radostnú správu. So svojím manželom Jamesom Matthewsom, ktorého si vzala minulý rok v máji, spolu čakajú prvé dieťaťko. Táto novina svet neuveriteľne potešila, tomu sa však niet čo čudovať. Fakt, že obe sestry Middletonové boli naraz tehotné aspoň chvíľku, bol až neuveriteľne prekvapivý.

Inšpirujte sa: Fitness tréner Pippy Middleton má účinnú radu na chudnutie: Inšpirujte sa týmito tromi krokmi

Síce Kate už porodila, so sestrou zdielala tehotenstvo aspoň pár týždňov. Obe tak boli v požehnanom stave v rovnakom čase a ktovie, možno sa aj Pippe pošťastí priviesť na svet malého chlapčeka. Jedno je však isté, Kate bola z ich zdieľanej radosti neuveriteľne nadšená a tých pár týždňov si ako budúce mamičky neuveriteľne užili.

Prvé dieťa dva roky po svadbe

Síce sa Pippa a James už predtým vyjadrili, že sú pripravení na založenie rodiny a chystajú sa ta urobiť už niekoľko mesiacov po svadbe, nakoniec k tomu došlo až takmer o rok. Ich prvý potomok by sa teda mal narodiť dva roky po svadbe, čo sa stalo aj v prípade prvého dieťaťa princa Williama a vojvodkyne Kate.

Mohlo by vás zaujímať: Pippa Middleton a Meghan Markle sa na seba až neuveriteľne podobajú: Aj tieto veci majú obe krásky spoločné

Malý Geogre sa narodil v júli 2013, dva roky a 3 mesiace po tom, čo si jeho rodičia povedali áno. Podobný scenár sa očakáva aj v prípade Pippinej ratolesti, ktorá jej už teraz rastie pod srdcom.

Tehotné v rovnakom veku

Síce v prípade Kate nejde o prvé tehotenstvo, svojho posledného syna Louisa porodila vo veku tridsaťšesť rokov, čo sa stane aj v prípade jej mladšej sestry. Svoje prvé dieťaťko by mala porodiť v roku 2019, kedy aj ona dovŕši rovnaký vek.

Aj napriek faktu, že ide ešte len o prvé dieťa Pippy a Jamesa, pár sa naň neuveriteľne teší a pri zdravotnej starostlivosti, ktorá sa Pippe dostáva, sa ani ako staršia prvorodička skutočne nemá čoho báť.

Prerábanie domova

Síce v prípade Williama a Kate šlo o vidieckeho sídlo, konkrétne o georgiánsky dom Anmer Hall v Norfolku, obe sestry si svoje domovy rozhodli zrenovovať ešte pred príchodom dieťaťa. Malý George a jeho sestra Charlotte vyrastali na vidieku, v sídle prerobenom tak, aby vyhovoval potrebám opatrovateľky a dvoch malých detí a na niečom podobnom pracuje už teraz aj mladšia sestra Pippa.

Nenechajte si ujsť: Čo majú spoločné vojvodkyňa Kate Middleton a princezná Diana? Je toho oveľa viac ako len podobný módny vkus

Už teraz sa vraj spoločne s Jamesom snažia svoj domov v Londýne prispôsobiť potrebám budúceho potomka a nič nenechávajú na náhodu. Pippa dokonca horlivo nakupuje nábytok a spoločne sa snažia už teraz prichystať pre maličké dokonalú detskú izbu s priestorom pre opatrovateľku. Je vidno, že to majú obe sestry dokonale pod palcom.

Potešila Vás správa, že je Pippa Middleton tehotná?

spolu hlasovalo 92 ľudí

Áno
75
Nie
17

- Najčítanejšie -