Presunúť na hlavný obsah

Zlepšuje pokožku, pomáha pri chudnutí a dodá energiu: Aké zázraky dokáže kokosová voda s vaším telom?

Feminity

Kokosová voda je doslova dokonalý elixír. Pozrite sa spolu s nami, čo všetko dokáže. Nielenže budete vyzerať mladšie, ale navyše vám dodá množstvo energie.

Prečítajte si tiež: 5 superpotravín, ktoré zlepšia vaše cvičenie: Tieto naštartujú metabolizmus a urýchľujú chudnutie

Kokosová voda je hotovým zázrakom. Ak ste ju doteraz nezaradili do svojho jedálnička, mali by ste to rýchlo napraviť. Pozrite sa, prečo všetko je naozaj prospešná. 

Výborná voľba pri detoxikácii a chudnutí

Neobsahuje tuky ani cholesterol, má nízky obsah kalórií a práve preto si ju môžete dopriať počas celého dňa. Výborné je brať si ju aj do fitka, nakoľko dodáva telu energiu, no narozdiel od športových nápojov je bez konzervačných látok a pridaných sladidiel. Skvele funguje ako detoxikačný nápoj, vďaka vysokému podielu enzýmov. Podporuje imunitu a urýchľuje spaľovanie. 

Prospešná pre zdravie

Kokosová voda je jedným z najväčších zdrojov elektrolytov na svete. Má veľmi podobné zloženie ako ľudská krvná plazma. Práve preto sú známe aj jej mnohé zdravotné benefity. Pomáha pri črevných problémoch, nakoľko obnovuje vnútornú mikroflóru, výborná je pri rôznych zápaloch, či problémoch s obličkami, eliminuje kŕče. Má totiž vysoký podiel draslíka a minerálnych látok. Kokosová voda odstraňuje baktérie, ktoré môžu spôsobiť rôzne infekcie ako ochorenia ďasien, či vírusy, ktoré spôsobujú prechladnutie alebo infekčné choroby. Stačí vypiť denne 40-50 ml a podporíte svoj imunitný systém. Budete sa cítiť vitálnejšie, plné energie a dokonca sa zbavíte aj chronickej únavy. 

Perfektná pre krásu

Ak ju budete piť pravidelne, uvidíte zmenu aj na svojej pokožke a vlasoch. Skvele funguje pri suchej a mastnej pleti a navyše eliminuje prejavy akné. Úplne postačí, ak si pár kvapkami pretriete tvár a po niekoľkých týždňoch uvidíte ten rozdiel. Keď ju zmiešate s olivovým olejom, máte výbornú kúru na vlasy. 

Prečítajte si tiež: 10 tajomstiev žien, ktoré nikdy nedržali diétu: Vďaka nim však zostali štíhle aj bez hladovky


- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus