Baby ružová zažíva veľký návrat do sveta módy: Tieto nadčasové outfity vás ohúria!

Veľmi štýlový a príjemne pôsobiaci odtieň, ktorý pristane jemným a nežným kráskam či zvodným divám. Na módnu scénu prichádza farebný odtieň „baby“ ružovej, ktorý zaujal aj nás v redakcii Feminity. Dnes vám ukážeme, ako ho kombinovať a nepôsobiť príliš ružovo.

Zakomponujte do vašich jarných outfitov odtieň, ktorému sa hovorí "baby " ružová

Zakomponujte do vašich jarných outfitov odtieň, ktorému sa hovorí "baby " ružová

Zdroj: Profimedia

Nemusíte vyzerať ako pravá blondínka, aby ste zachovali tento aktuálny módny trend. Sila „baby“ ružovej sa dá využiť aj v decentnej a veľmi nenásilnej forme a my vám dnes ukážeme, ako nato! Zabudnite na prvoplánovo ružové outfity, ktoré vo vás vyvolávajú lacný pocit. Stavte na nadčasové, elegantné a veľmi minimalistické kúsky s nádychom tohto odtieňa a zistite, že táto farba má naozaj niečo do seba.

Prečítajte si aj: Oranžová si drží miesto na top popredných priečkach: Naučíme vás, ako ju správne nosiť!

Moderná elegancia

Elegantné a veľmi svieže! Presne tak na nás pôsobí tento hviezdny outfit v podaní modelky Kendal Jenner. Práve tá sa rozhodla predstaviť tento nový trend spôsobom, ktorý sa nám veľmi zapáčil. Namiesto toho, aby sa od hlavy po päty navliekla do ružovej, nechala ju vyniknúť len v jednom kúsku oblečenia. Svetloružová elegantná sukňa a detaily na jej topánkach sú trefov do čierneho.

Nežné a dievčenské

Dievčenský štýl, ktorý je ideálny pre toto jarné obdobie a zároveň v sebe skrýva aktuálny módny trend. "Baby" ružová sa stala obľúbenou súčasťou módnych outfitov a nám sa páči jej všestranné využitie. ľahké letné šaty v tomto odtieni vám zaručene dodajú mladistvý a sexi vzhľad.

Štýlové a nadčasové

Aj herečka Blake Lively vie, čo sa momentálne nosí. Krásna plavovláska je dokonalou ukážkou toho, že aj odtieň "baby" ružovej vie pôsobiť vkusne a minimalisticky, stačí ak sa pohráte so svojím citom pre módu a estetiku. Prepojenie tohto moderného odtieňu s pastelovými farbami si získalo aj našu pozornosť.

Minimalistické a pôsobivé

Modelka Adriana Lima je divou všade, kam príde a jej najväčšou zbraňou je práve jej nezameniteľný štýl a cit pre módu. "Baby" ružové sako, hriešne mini šortky a vysoké podpätky považujeme za kombináciu, ktorej skrátka nejde odolať. Minimalistický model sa tak zaradil do kategórie sexi outfitov a spôsob akým sa odprezentovala táto moderná farba nás doslova ohromil.

Inšpirujte sa: Pastelové odtiene na každom rohu: Naučte sa ich nosiť tak, aby ste neskĺzli do gýču

Za dámu

Našou záverečnou inšpiráciou je model zachytený priamo v uliciach New Yorku. Pravá americká dáma, ktorá vie čo sa momentálne nosí je dokonalým príkladom toho, ako by to malo vyzerať v prípade, že chcete svojím outfitom spôsobiť rozruch. Decentný kostým vo výraznej "baby" ružovej sa zaručene oplatí vyskúšať.

 

Foto:
Profimedia
Zdroj:
MB

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba