Tieto Slovenky si na svoj vzhľad potrpia: Silvia Chovancová Lakatošová, Kristína Kormúthová sa s módou vie vyhrať

Známe Slovenky rady s módou experimentujú a na svojom vzhľade si vždy dávajú záležať. Pozrite sa, aké krásne outfity sa nájdu v ich jarných šatníkoch.

Krásne Slovenky opäť ukázali nápadité a originálne kúsky zo svojho jarného šatníka

Krásne Slovenky opäť ukázali nápadité a originálne kúsky zo svojho jarného šatníka

Zdroj: Ján Zemiar, Vlado Anjel

Z ničho nič sme sa prehupli do krásnych teplých dní a s nimi prišla aj nutná zmena šatníka. Naše prominentné krásky to zvládli ľavou zadnou a v spoločnosti predviedli skvelé outfity, ktorým nie je skutočne čo vytknúť. Inšpirujte sa výberom toho najlepšieho, čo by túto jar nemalo chýbať ani vo vašej skrini.

Inšpirujte sa: Prominentné krásky pútali pozornosť: Dominika Ducová zvolila sexi imidž, Kristína Kormúthová hviezdila

Kristína Kormúthová

Moderátorka Kristína Kormúthová svojím outfitom skutočne zažiarila. Farebná kombinácia zelenej s fialovou a oranžovou je síce netradičná, no o to viac sa nám páči. Kristína totiž všetko zladila tak akurát a jej outfit neobsahoval naozaj nič navyše. Dokonca ju bez námahy omladil  a aj vďaka tejto nevšednej kombinácii farieb poľahky vystúpila z radu.

Marianna Ďurianová

Ku klasike sa tentokrát priklonila moderátorka Marianna Ďurianová, ktorá si do spoločnosti vyšla v jednoduchých rifliach v kombinácii s modrou blúzkou a netradičným doplnkom v podobe jemného prehozu. Tento outfit sa nielenže hodí na chladnejšie jarné večery, ale z Marianny bez väčšej námahy urobil skutočne dokonale vyzerajúcu dámu.

Denisa Mendrejová

Tmavé farby zvolila aj modelka Denisa Mendrejová. V jej prípade však išlo o trošku odvážnejší model, ktorý si však so svojou postavou môže bez obáv dovoliť. Mama a modelka v jednom sa rozhodla pre netradičné šaty, ktoré jej však pristali.

Inšpirujte sa: Telkáč roka 2017: Alena Pallová opäť bodovala, Sandra Rozborilová ako elegantná dáma, ktorá to vie s farbami

Silvia Chovancová-Lakatošová

Extravaganciu si zvolila aj riaditeľka Miss Universe SR Silvia Chovancová-Lakatošová, ktorá v originálnych šatách jemnej ružovej farby vyzerala neuveriteľne sexi. Doladené lodičky a jednoduchá kabelka vytvárali súhru a Silvia tak ukázala nielen svojský štýl, ale aj cit pre detail.

Soňa Müllerová

Na klasiku v podaní bielej a prírodnej hnedej stavila tentokrát moderátorka Soňa Müllerová. Táto žena vždy v spoločnosti vyzerá ako pravá dáma a inak tomu nebolo ani teraz. Všetko skvele doplnili biele čižmičky a jemé šperky sa postarali o zvyšok.

Mohlo by vás zaujímať: Soňa Müllerová opäť bodovala: Keď uvidíte celú postavu, pochopíte, prečo je označovaná za skutočnú dámu

Natália Selveková

Riaditeľka Envy x Priveé Natália Seleková si tentokrát zvolila skutočne dokonalý jarný outfit. Sukňa ladiaca so sandálkami a k tomu jednoduché tričko zvýraznili jej ženskosť a vyzneli nanajvýš romanticky. Jemné vlny a kabátik v prípade ochladenia boli už len bodkou za dokonalým outfitom.

Ktorá z dám sa Vám páči najviac?

Kristína Kormúthová
37
Marianna Ďurianová
255
Denisa Mendrejová
30
Silvia Chovancová-Lakatošová
34
Soňa Müllerová
256
Natália Selveková
77
Hlasovalo: 689

Foto:
Ján Zemiar, Vlado Anjel
Zdroj:
EF

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba