Presunúť na hlavný obsah

Krásna mamička Mathilde Goehler: Toto ju robí skutočne šťastnou a snaží sa to dcérke vštepovať od malička

Feminity

Je krásna, úspešná a svet jej leží pri nohách. A hoci má modelka Mathilde život ako z rozprávky, stojí nohami pevne na zemi. Vie, čo je v živote najdôležitejšie a snaží sa to vštepovať aj svojej malej dcérke. Ako sama tvrdí, šťastie si človek za peniaze nekúpi.

Inšpirujte sa: Čo prezrádza dátum svadby princa Harryho a Meghan Markle? Takéto je májové manželstvo podľa hviezd

Očarujúca dánska modelka s telom bohyne a tvárou anjela sa stala inšpiráciu pre mnohé mladé mamičky na celom svete. A veru niet sa čomu diviť. Mathilde vyzerá priam dokonale za každých okolností. 

Navyše vždy žiari šťastím a spokojnosťou. Aj vy sa pýta ako to táto žena robí? Jej recept je vraj veľmi jednoduchý. Hovorí sa mu láska. 

Napriek slušne rozbehnutej kariére a perfektnom živote Mathilde vie, čo je v živote najdôležitejšie. Je to rodina. Práve tá jej dodáva enegiu a každodenný esprit. Aj svoju malú dcérku sa snaží od malička učiť, že tí najbližší majú byť pre nás doslova celým vesmírom. 

Manžel a jej malá princezná sú pre ňu všetkým. Snaží sa s nimi tráviť, čo najviac času. Napriek tomu, že sa venuje aj svojej kariére,  Mathilde vie, že šťastie si za peniaze človek nekúpi.  Práve to neustále opakuje aj svojmu dievčatku. Najkrajšie okamihy v živote sú tie najjednoduchšie. 

Modelka tvrdí, že podstatné veci sú tie, ktoré robíte úplne bežne a pravidelne. Či už ide o rannú šálku kávy, prechádzku po pláži, alebo čítanie obľúbenej knižky. Všetko robte s úsmevom a nadšením. Vtedy budete skutočne šťastní. A pri pohľade na túto krásku tomu začíname veriť, že to funguje!

Nenechajte si ujsť: Princezná Charlotte už chodí do škôlky: Prekvapí vás, čo na ňu prezradili učiteľky

- Najčítanejšie -