Najkrajšie looky z módnej šou Chanel Cruise 2018/19: Na prehliadke zažiarila aj česká modelka z agentúry Elite!

Najnovšia kolekcia módneho domu Chanel nám opäť vyrazila dych spoločne s veľkolepou módnou šou sa zaradila medzi najdiskutovanejšie módne prehliadky tohto týždňa. Vybrali sme pre vás tie najkrajšie looky priamo z prehliadkových mól, kde sme zahliadli aj víťazku Elite Model Look 2016 Janu Tvrdíkovú.

Prinášame vám prehľad najkrajších lookov z novej kolekcie Chanel Cruise 2018/19

Prinášame vám prehľad najkrajších lookov z novej kolekcie Chanel Cruise 2018/19

Zdroj: Profimedia

Prinášame vám tie najkrajšie looky z prestížnej módnej prehliadky Chanel Cruise pre sezónu 2018/ 2019 , ktorá sa niesla v štýle jedinečnej plavby loďou a námorníckymi modelmi.  Módny návrhár Karl Lagerfeld priniesol francúzsku riviéru do parížskeho Grand Palais priamo na prehliadkové mólo, kde nechýbala skutočná loď či množstvo typických námorníckych pruhov. Nechajte sa inšpirovať najnovšou kolekciou exkluzívnej značky Chanel a nalaďte sa dovolenkovú atmosféru. 

Mohlo by vás zaujímať: Topmodelka Denisa Hromkovičová Dvořáková: Aké typy nádejných modeliek ju vedia zaujať?

Baretky

Trend, ktorý sme zachytili na najnovšej módnej prehliadke Chanel Cruise boli jednoznačne štýlové baretky v bielej farbe. Práve tie boli dominantným prvkom na mnohých modeloch a najnovších lookoch tejto prestížnej šou. Ak túžite patriť k moderným a nadčasovým ženám nadchádzajúcej sezóny, stavte na tento módny doplnok!

Pastelové fraby

Elegantné šaty so ženským motívom, ktoré spájala najmä jedna zásadná vec. Pastelové farby a zvýraznený pás, ktorý krásne tvaruje ženskú postavu sa nám nesmierne zapáčil a tento trend považujeme za veľmi šik. Retro vlna zasiahla aj módny dom Chanel a my nemáme žiadne námietky. 

Ikonické chanelovské saká

Módna značka Chanel sa už roky spája s tradičným a ikonickým prvkom v podobe elegantných kostýmov a sák. Inak tomu nebolo ani v tomto prípade a aj v najnovšej kolekcii Chanel Cruise 2018/2019 si prídete na svoje. Či už ich skombinujete s nohavicami alebo sukňou je len a len na vás.

Ženské siluety

Najnovšia kolekcia známeho módneho domu Chanel sa nezaobišla bez námorníckych detailov, ikonických prvkou a taktiež ženských strihov, ktoré boli súčasťou celej idey. Na módnej prehliadke sme mali možnosť vidieť krásne ženské siluety, ktoré dokázali, že aj svetová módna scéna stále preferuje ženskú krásu.

Inšpirujte sa: Najnovšie trendy v líčení patria trblietavým odleskom: Zažiarte pomocou týchto horúcich noviniek!

Medzi svetovými modelkami zahviezdila aj Češka!

Víťazka Elite Model Look 2016, Jana Tvrdíková, bola súčasťou prestížnej prehliadky Chanel Cruise a na móle sa tak prešla spoločne so svetovými modelkami Gigi Hadid, Bellou Hadid či Barbarou Palvin. Mladá česká modelka odštartovala svoju sezónu naozaj sľubne a my sa už teraz tešíme na jej ďalšie úspechy!

Foto:
Profimedia, Chanel
Zdroj:
MB

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba