Jarné líčenie do práce, ktoré vám nezaberie viac ako 10 minút: Vieme, ako na to!

Ranná príprava do práce sa nezaobíde aj bez šikovného líčenia, ktorým zvýrazníte svoje prednosti a naopak skryjete jemné nedostatky pleti. Inšpirujte sa týmto jednoduchým postupom a zvládnite svoj ranný make-up za naozaj rýchly čas!

Jarné líčenie do práce nebolo nikdy jednoduchšie a pôsobivejšie!

Jarné líčenie do práce nebolo nikdy jednoduchšie a pôsobivejšie!

Zdroj: Profimedia

Jarné obdobie je ideálnym časom na jemné tipy líčenia, ktoré zbytočne nezaťažia vašu pleť, ale naopak ju nechajú vyniknúť v jej plnej kráse. Svieži, jarný make-up do práce by preto zaručene nemal podliehať hrubým nánosom „ omietky“, práve naopak! Vykúzlite si svoje jarné líčenie do práce spoločne s našou pomocou a tešte sa s dokonale rozžiareného výsledku.

Prečítajte si aj: Modrá linka na očiach ako jarný trend: Naučíme vás, ako si urobiť linku v tomto krásnom odtieni

Rozžiarený vzhľad

Prvým a zásadným krokom je krásne zjednotená a rozžiarená pleť, ktorú dosiahnete pomocou správneho základu v podobe podkladovej bázy. Tú zvoľte s prísadou vitamínových zložiek a jemných trblietavých častíc. Práve tento produkt vám nielenže skvele  pripraví pleť na následne nanášanie make-upu, ale zároveň vám dodá zdravý lesk.

Krycia schopnosť

Jemné zakrytie nedostatkov pleti zvládnete pomocou krycieho korektoru, ktorý s radosťou nahradí aj hutný make- up. Ľahké jarné líčenie je predsa podložené prirodzenosťou a preto postačí, ak si kruhy pod očami, začervenené miesta či malé pupienky zakryjete správne zvoleným korekčným krémom. Vaša pleť bude vyzerať oveľa prirodzenejšie a nebude zbytočne zaťažená. 

Šťavnaté líčka

Ďalším krokom sú šťavnaté líčka v marhuľovom odtieni, ktorý tvoria základ celého tohto jarného líčenia. Vyčarujte si zdravý a rozžiarený vzhľad s pomocou púdrovej či krémovej lícenky a tešte sa z vášho naturálneho vzhľadu. Tento krok považujeme za alfu a omegu pri tomto type líčenia. 

Vytvarované obočie

Správne vytvarované a upravené obočie hrá veľkú úlohu aj pri tomto jarnom looku. Siahnite po gélovej kefke na obočie so správne zvoleným odtieňom a tešte sa z rýchleho a veľmi jednoduchého nanášanie tohto skvelého produktu. Obočie vyčešte smerom nahor, aby bol váš vzhľad čo najprirodzenejší. 

Príťažlivý pohľad

Nebudete potrebovať žiadne očné linky, tiene či ceruzky. V tomto štýle líčenia sme sa rozhodli staviť na maximálnu prirodzenosť a jediné, čo budete potrebovať, je predlžujúca maskara na vaše riasy. Pár šikovných ťahov a vaše mihalnice budú siahať až do neba. 

Neodolateľné pery

Dominantným prvkom v tomto type líčenia sú jednoznačne šťavnaté a neodolateľné pery, ktoré sme zvolili v odtieni malinovej. Aj tú platí pravidlo menej je viac, a preto zabudnite na kontúrovacie ceruzky či lesky na pery. Jedinou zbraňou je v tomto prípade kvalitný rúž s matným efektom, ktorý si nezabudnite so sebou zobrať aj do kabelky.

Inšpirujte sa: 10 tajomstiev, v ktorých spočíva krása ženy: Objavte s nami najnovšie beauty esencie

Efekt „wow“

Záverečným „wow“ efektom by sa dal určite považovať náš obľúbený kozmetický produkt, ktorým je rozjasňovač alebo tzv. „highlighter“. Ten si rýchlymi ťahmi naneste nad lícne kosti, koreň nosa a nad hornú peru. Na týchto bodoch sa bude krásne lesknúť a odrážať jas. 

Foto:
Profimedia, Essence, Dior, Gosh Copenhagen, L´Oréal Paris, Oriflame, Chanel, Lancôme
Zdroj:
MB

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba