Presunúť na hlavný obsah

Ivanka Trump učí svoje deti jednu dôležitú vec: Neuveríte, čo už teraz patrí medzi hlavné aktivity jej ratolestí

Zahraničné celebrity

Podnikateľka Ivanka Trump svoje deti už teraz vedie k nezištným a dobrosrdečným činom.

Rodinná pohoda a starostlivosť

Ivanka Trump je síce zaneprázdnená žena a veľkú časť svojho dňa venuje pracovným stretnutiam, ktoré sú neodmysliteľnou súčasťou jej podnikania, na rodinu si čas nájde vždy. Svoje tri deti, Arabellu, Theodora a Josepha sa snaží vychovávať v atmosfére, kde sú spoločné chvíle a večery v kruhu rodiny vždy na prvom mieste.

Inšpirujte sa: Ivanka Trump má na pracovný stres dokonalý recept: So svojou rodinou sa vyberie na toto konkrétne miesto

Aj preto sa im snaží venovať každú voľnú chvíľu. Či už ide o spoločné víkendy v prírode alebo poobedia pri hraní spoločenských hier, Ivanka spoločne s manželom Jaredom svoje deti neustále stavia na prvé miesto.

Učia ich láske k druhým

Lásky majú vyslovene na rozdávanie a aj preto sa o ňu neboja deliť s tými, ktorí ju skutočne potrebujú. Keďže Ivanka sa snaží svojou prácou pomáhať neustále, vedie k podobným návykom aj svoje ratolesti. Spoločne s malou Arabellou tak nezaháľajú a voľný čas trávia v centre, ktoré sa stará o ľudí bez domova, ťažko zdravotne postihnutých a aj tých najmenších.

Mohlo by vás zaujímať: Vedeli ste o tom, že Donald Trump nemá len Ivanku a Barrona, ale aj tieto deti? Tá podoba je neuveriteľná!

Spoločne s mamou si tak malá princezná mohla vyskúšať, ako sa vyrába jedlo pre tých, ktorí si ho nevedia zaobstarať sami a koľko času trvá ušiť kostým deťom z detskej nemocnice. Arabella sa aj vďaka tomu už teraz učí, ako zdielať problémy druhých a venovať svoj čas skutočne nezištnej a dobročinnej aktivite.

Spoločne aj za lepšie prostredie

Pokiaľ však ide o dobrovoľníctvo, Ivankine deti nezostávajú len pri príprave kostýmov či jedla. Malá Arabella sa v rámci projektu vo svojej škôlke zapojila aj do upratovania Central Parku, v ktorom jej mama z láskou pomáhala a stala sa hlavným rodičom počas celej aktivity. Síce ju ešte malí bratia Theodore a Joseph majú v čom doháňať, treba uznať, že táto rozkošná princezná je už teraz príkladom nielen pre nich, ale aj pre mnohých dospelých.

Nenechajte si ujsť: Viete, ako vyzerala Ivanka Trump pred desiatimi rokmi? Ani ona nebola vždy taká ukážkovo štíhla

- Najčítanejšie -