Najsexi hokejové fanúšičky: Tieto známe slovenské krásky sú vernými fanúšikmi hokeja!

Známe slovenské krásky, ktoré nás milo prekvapili svojou vášňou k športu a ich fandením naším hokejistom. Tieto sexi Slovenky patria do skupiny žien, ktoré hrdo fandia za náš hokejový tím a niektoré z nich si nenechali ujsť ani zápas naživo. Pozrite sa, ktoré z nich to sú.

Viete, ktoré známe slovenské krásky patria k najsexi hokejovým fanúšičkám?

Viete, ktoré známe slovenské krásky patria k najsexi hokejovým fanúšičkám?

Zdroj: instagram.com/nyborhy, instagram.com/janamutnanska, instagram.com/simonaleskovska

Majstrovstvá sveta v hokeji sú tu a celé Slovensko opäť fandí naším šikovným hokejistom. Medzi fanúšikmi sa okrem iných objavili aj známe Slovenky, ktoré môžeme pokojne zaradiť medzi najkrajšie fanúšičky. Ak by hokejový tím vedel, aké sexi krásky mu fandia, motivácia vyhrať by ich zaručene hnala vpred. 

Mohlo by vás zaujímať: Najsexi hokejisti tejto sezóny a ich ešte príťažlivejšie polovičky: Takto im to spolu pristane!

Jana Mutňanská

Spisovateľka Jana Mutňanská je známa predovšetkým zo sveta módy, krásy a médií. Svojou aktuálnou fotografiou na instagrame však dokázala, že jej nieje ľahostajný ani šport. Slovenských hokejistov sa rozhodla podporiť priamo na štadióne, kde ich povzbudzovala so svojím partnerom. Známej sexi brunetke to veľmi pristalo!

Kristína Kundrátová

Fashion freestylerka známa pod prezývkou Kituska sa taktiež nachádzala v slovenskom sektore, kde patrične povzbudzovala našich hokejistov. Náhodné stretnutie s kamarátkou Janou Mutňanskou si vyžiadalo momentku, na ktorej je hneď každému jasné, že Slovenky sú zaručene najsexi fanúšičkami.

Simona Leskovská

V našom rebríčku najpríťažlivejších fanúšičiek hokeja nesmie chýbať ani športová redaktorka Simona Leskovská, ktorá sa v minulosti uchádzala aj o titul Miss Slovensko. Hriešne krásnej brunetke s dokonalým úsmevom to v hokejovom drese naozaj svedčí!

Soňa Skoncová

Moderátorka a modelka Soňa Skoncová je známa svojou vášňou k hokeju. Majstrovstvá sa teda nezaobídu bez tejto slovenskej sexi krásky, ktorá tento šport naozaj miluje a našim hokejistom vrúcne fandí. Musíme uznať, že Soňa patrí k najkrajším fanúšikom slovenského hokeja.

Lujza Straková

Bývalá kráľovná krásy Lujza Straková je fanúšičkou hokeja už dlhší čas, a to najmä vďaka svojemu priateľovi, ktorý je hokejový brankár. Jedna z najkrajších Sloveniek preto zaručene patrí aj k najvernejším fanúšičkám a v našom horúcom rebríčku zaručene nesmela chýbať. Na ľade jej to svedčí rovnako, ako na prehliadkovom móle.

Inšpirujte sa: Tieto krásky ohúrili našich športovcov: Romantická foto hokejistu Tomáša Tatara so svojou láskou a ďalšie páry

Jeanette Borhyová

Zoznam najsexi hokejových fanúšičiek uzatvára táto modrooká blondínka s prekrásnym úsmevom, ktorá je známa svojou vášňou k športu a zdravému životnému štýlu. Bývalá kráľovná krásy je teda dokonalou ukážkou toho, že krásne ženy a šport k sebe neodmysliteľne patria. 

Foto:
instagram.com/nyborhy, instagram.com/janamutnanska, instagram.com/simonaleskovska, instagram.com/kituska, instagram.com/sonaskoncova, instagram.com/lujzistrakova
Zdroj:
MB

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba