Presunúť na hlavný obsah

Slovenky ukázali na Deň matiek svoje maminy: Niektoré gény jednoducho nezaprú, veď posúďte sami

Slovenské celebrity

Tohtoročný 13. máj nebol iba obyčajnou nedeľou. Slávili sme aj Deň matiek, ktorý mnohé známe Slovenky oslávili práve so svojimi najdrahšími mamami. Toto sú niektoré z nich.

Deň matiek je pre mnohé slovenské krásky tým najkrajším dňom v roku. Majú totiž možnosť ukázať svojim drahým maminám lásku, ktorú k nim cítia.

Riaditeľka Miss Slovensko Karolína Chomisteková

Krásna bývala misska a v súčasnosti riaditeľka súťaže Miss Slovensko, Karolína Chomisteková, má svoju krásu rozhodne po svojej sympatickej mamine. Takto spolu ženy Chomistekové zažiarili na súťaži Miss Slovensko 2018. Karolína si túto obrovskú udalosť pripomenula na svojom instagrame, práve na Deň matiek. Mamina je totiž na svoju dcéru právom hrdá a stojí pri nej v každom dôležitom momente.

 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Karolina Chomistekova (@karolinachomistek),

Prečítajte si tiež: Najsexi hokejové fanúšičky: Tieto známe slovenské krásky sú vernými fanúšikmi hokeja!

Tanečnica Natália Glosíková

Mladá tanečnica je rozhodne krásna ako jej matka. Aj keď je jedna blondína a druhá brunetka, úsmev na tvári im nesmie chýbať. Krásny letný deň si užili tanečnica Natália Glosíková a jej mamina spolu v nedeľnej pohode. 

Modelka Elite Model Look Michaela Kocianová

Topmodelka a ambasádorka Schwarzkopf Elite Model Look Michaela Kocianová žije v zahraničí. O to vzácnejší je pre ňu čas strávený s rodinou. Mama je jej najväčšou oporou a podporou. Na Deň matiek ju Michaela obdarila nádhernými bielymi kvetmi.

Moderátorka Veronika Cifrová Ostrihoňová

Rodina je pre moderátorku Veroniku Cifrovú Ostrihoňovú veľmi dôležitá. Vo svojom voľnom čase sa snaží tráviť s nimi čo najviac času. Aktívne výlety či dovolenky ich spájajú a nielen to. Vytvárajú si spoločné zážitky, ktoré ich potom držia pokope. 

Tenistka Dominika Navara Cibulková

Mama a dcéra Cibulkové sú nerozlučné duo. Mamina tenistky Dominiky Navara Cibulkovej svoju dcéru nasleduje na každý dôležitý zápas a je jej najväčšou fanynkou. Táto podpora pre Dominiku veľa znamená a svojej mamine lásku vracia najviac ako dokáže.

Moderátorka Diana Hágerová

Tento rok je Deň matiek pre moderátorku Dianu Hágerovú špeciálny. Neslávi totiž iba svoju vlastnú matku, ale prvýkrát je mamou v tento deň aj ona. Vždy usmiata moderátorka si nenechala ujsť možnosť obdarovať svoju maminu krásnou kyticou a užiť si s ňou slnečný deň. 

Sestry Tamara a Babsy Heribanové

Krásne sestry Heribanové si svoju maminu Alenu na Deň matiek priblížili na starých fotografiách. Keďže obe veľa cestujú, netrávia spolu toľko času, koľko by si priali. Alena Heribanová je však na obe svoje dcéry nesmierne hrdá a podporuje ich v každej kreatívnej činnosti. Tamara aj Babsy sú už obe mamami, preto je pre nich tento sviatok o to vzácnejší. 

Mohlo by vás zaujímať: Modelka Shanina Shaik je už pod čepcom: Ukázala svetu ako vyzerá pravá rozprávková svadba!

Moderátorka Kristína Kormuthová

Moderátorka Kristína Kormútová si nesmierne váži svoju mamu. Je si vedomá toho, že bez nej by sa určite nedostala tak ďaleko. Jej láska k móde je určite tak silná ako láska k matke. Krásna moderátorka veľa cestuje popri svojej práci, o to viac si váži čas strávený doma s najbližšími.

- Najčítanejšie -