Kolagénová voda vám vykúzli sexi pleť a uberie pár rokov: Na tento zázrak nedajú dopustiť ani celebritné krásky

Zdá sa, že elixír mladosti exituje. Aspoň to tvrdia mnohí odborníci na krásu a ženy z červeného koberca. Kolagénová voda totiž zažíva doslova boom. Sľubuje, že vyhladí vrásky, rozžiari pokožku a uberie vám niekoľko rokov.

Kolágénová voda je zázrak, na ktorý nedajú dopustiť ani celebritné krásky

Kolágénová voda je zázrak, na ktorý nedajú dopustiť ani celebritné krásky

Zdroj: Profimedia

Mohlo by vás zaujímať: Metalické odlesky ako súčasť sviatočného líčenia: Tieto looky musíte vyskúšať!

Každá z nás chce byť krásna, vyzerať mlado, sviežo a skvele. Je úplne jedno, či máme 20, 30, 40, 50. Ženy zo svojich nárokov nezvyknú vekom uberať, práve naopak. Ak aj vy hľadáte elixír mladosti a neviete sa vyznať vo všetkom, čo súčasný trh ponúka, možno je čas dať šancu kolagénovej vode. 

Skutočný elixír mladosti alebo len placebo? 

Práve kolagén je totiž niečo ako zázrak mladosti. Ide o vzácny proteín v našej koži. Po tom, čo dovŕšime 25 rokov, však každý rok stratíme jedno jeho percento. Postupne nám začnú pribúdať vrásky a koža zostáva čoraz menej pružná. Kozmetické firmy tak neustále vyvíjajú nové a nové produkty s obsahom kolagénu, ktoré sľubujú zázraky na počkanie. Tým najnovším je kolagénová voda. Skutočne však funguje? Pozreli sme sa na to bližšie. 

Čo spôsobuje absencia kolagénuv našom tele?

  • pokožka stráca pružnosť 
  • vznikajú prvé vrásky
  • zrýchľuje sa starnutie nášho tela
  • nedostatok energie
  • objavujú sa bolesti kĺbov

Tekutý kolagén ako zlato pre pleť

Za jeden z najlepších sa považuje kolagén vo forme vody. Na to, aby však v našom tele fungoval správne, treba ho prijať v dostatočnom množsve - minimálne 1000 mg na deň. Takisto je dôležité si uvedomiť, že v organizme účinkuje len vtedy, ak ho kombinujeme s vysokým obsahom vitamínu C. Vtedy ho dokáže naše telo využiť perfektne. Nielenže vyhladzuje vrásky, ale zmierňuje aj celulitídu, zosvetľuje pigmentové škvrny, dokonca zlepšuje kvalitu a rast vlasov. A ako bonus, dodáva aj stratenú energiu. Áno, aj krémy a prípravky s obsahom tejto látky sú účinné, avšak práve vo forme vody je efekt najvýraznejšie. To dobre vedia aj známe krásky z červeného koberca. 

Máme pre vás tip: Kolegénová voda sa stala populárna aj u nás na Slovensku. Vyberte si typ, ktorý vám vyhovuje

Tieto krásky na neho nedajú dopustiť

Mathilde Goehler, Victoria Beckham, Kate Hudson, či Julia Roberts. Všetky tieto ženy nedajú na kolagénovú vodu dopustiť. Tak ako začínajú ráno teplou vodou s citrónom, pridávajú si k nej tekutý kolagén. A treba uznať, že na nich by ste chybičky krásy hľadali veru márne.  Tak čo poviete, za vyskúšanie to stojí, no nie?

Inšpirujte sa: Pohľad, ktorým roztopíte ľady: Čo sa skrýva za tajomstvom dokonalo zvodných očí?

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba