Presunúť na hlavný obsah

Štýlové letné outfity moderátorky Sone Skoncovej: V týchto ohurovala v Hollywoode a rozhodne žiarila!

Slovenské celebrity

O moderátorke a modelke, Sone Skoncovej, je známe, že odkedy slávny Hollywood navštívila po prvýkrát, odvtedy sa sem stále radšej vracia. V meste anjelov však rozhodne radovú turistku nepripomínala a to aj vďaka outfitom, ktoré tu predviedla.

Prehliadka krásnych letných šiat 

Keďže na tomto mieste je už teraz leto v plno  prúde so všetkým, čo k nemu patrí, Sonine letné outfity predstavovali predovšetkým prehliadku krásnych letných šiat, či sukní so zaujímavými doplnkami. Ulicami tohto mesta, ktoré žije 24 hodín denne, si zvolila aj takéto červené volánové šaty s bodkami a odhalenými ramenami. 

Odhalené ramená však predviedla aj v ďalších outfitoch, napríklad týchto minisukňových bielych šatách s populárnymi nadýchanými rukávmi či v romantickým bielych s kvetinovou potlačou. 

Mohlo by vás zaujímať: Pôvabná doktorka Sandra Rozborilová: Manželka Vila Rozborila kvitne do krásy aj vďaka týmto outfitom

Doplnok v podobe klobúka či baretky 

Svoje obľúbené espresso si Soňa dopriala aj tu, kde podľa vlastných slov, mala pocit, že je jediná, ktorá ho v USA pije, a to hneď v ďalšom štýlovom outfite. V letných modro bielych nežných šatách opäť s odhalenými ramenami, ale aj štýlovým doplnkom v podobe klobúka, ktorý ešte viac dotváral celkový nežný dojem. Ako však k tejto fotografii trefne poznamenala: „Úsmev je najkrajšia vec, ktorú môžete nosiť.“

Klobúk však využila aj pri ďalších potulkách mestom, tentokrát v kombinácii s ružovou farbou šiat, ktorá k jej tmavému vzhľadu naozaj pristala.

Okrem tejto módnej vychytávky na hlavu, sa Soňa predviedla aj na chodníku slávy v rifľovej sukni s bielou blúzkou a baretkou, pre ktoré má slabosť. 

Čítajte tiež: Každá z nich má svoj štýl, ktorý preferuje: Anna Amenová v štýlovom klobúku a rifľovej bunde a ďalšie Slovenky 

Nielen odhalené ramená, ale aj chrbát 

Ak to neboli odhalené ramená tak iná časť tela, napríklad svoj ladný chrbát ukázala Soňa v týchto žltých šatách, v ktorých si vychutnávala  miestnu atmosféru nielen opäť pri káve, ale aj pri drinku. 

Štýlovo aj na slávnu pláž 

Na slávnu Venice beach sa Soňa vybrala na bicykli samozrejme už priamo v plavkách, na ktoré navliekla len štýlovú džínsovú sukňu s hnedým opaskom a doplnila o ďalší moderný farebný prvok v podobe predĺženého módneho kúsku s volánovými rukávmi. 

Sexi aj v športovom 

Krásnu Soňu sme však mohli vidieť napokon vidieť aj v športovejších outfitoch. Konkrétne v takomto krátkom čiernom sexi tielku, v maskáčovým nohaviciach s vyšším pásom v oranžovej farbe a v pohodlných šľapkách. 

Neprehliadnite: Lekárka Alena Pallová sa môže pýšiť krásnymi dlhými nohami: Krátk šaty v jej šatníku nemôžu chýbať

Soňa je žena, ktorá si vie život užívať plnými dúškami kdekoľvek a svete, a keď k tomu prirátate jej perfektný štýl a módny vkus, niet k jej celkovému vzhľadu čo dodať.

Páčia sa vám letné outfity krásnej moderátorky a modelky Sone Skoncovej, ktoré predviedla v Hollywoode?

spolu hlasovalo 140 ľudí

Áno
119
Nie
21

- Najčítanejšie -