Presunúť na hlavný obsah

Krásna Chiara Ferragni roky bojovala s tukom v oblasti bokov: Pozrite sa na jej recept, ako sa ho zbaviť navždy

Feminity

Krásna mladá talianska blogerka, podnikateľka a mama Chiara Ferragni je naozaj okúzľujúca. Má dokonalú pleť, lesklé vlasy a postavičku snov. No nebolo to tak vždy. S chybičkou krásy bojovala aj táto sympatická blondínka. Pozrite sa ako sa jej podarilo zbaviť tuku z oblasti bokov raz a navždy!

Prečítajte si tiež: Modelka Shanina Shaik je už pod čepcom: Ukázala svetu ako vyzerá pravá rozprávková svadba!

Sympatická Chiara je známa svojou vášňou pre módu a zdravý životný štýl. Hoci nikdy nepatrila medzi bacuľky a mala krásnu postavičku, predsa len sú nedokonalosti, s ktorými roky bojovala. Išlo najmä o tuk v oblasti bokov. Nohy, ruky a bruško mala vždy štíhle. Dokonca aj celulitídu by ste na jej tele hľadali márne. No práve boky ju veľmi trápili. Skúsila takmer všetko, kým zistila, čo naozaj funguje.

 

Beh, beh, beh

Áno je to tak. Práve táto aktivita pomohla Chiare zbaviť sa tuku navždy. Nestačí sa však len zobudiť a ísť si zabehať. Musíte si z toho urobiť rituál. Každé ráno si kráska pripraví teplú, citrónovú vodu s kurkumou a ide na to. Treba si však uvedomiť, že k výraznejšiemu spaľovaniu tukov dochádza až po 20-tich minútach. Ak ich teda chcete spáliť čo najviac, ideálne je pohybovať sa medzi 20 až 60 minútami denne.

V prípade ak je u vás chudnúci efekt prioritou, musíte sa behu venovať aspoň trikrát do týždňa. Ak sa chcete udržiavať, stačí dvakrát. Výborné je striedať beh s bicyklovaním a plávaním. 

Zdravá strava je alfou a omegou

Práve naše nesprávne stravovanie je zodpovedné za to, že sa nám tuk ukladá v partiách, v ktorých si to neželáme. Teda najmä v oblasti bokov a brucha, ktoré sú pre ženy najkritickejšie. A zistila to aj krásna blogerka. Svoj jedálniček zmenila od základov. Zaradila do neho oveľa viac čerstvej zeleniny, ovocia, zdravých strukovín a obilnín. Úplne obmedzila bielu múku, zemiaky, rafinovaný cukor, sladené nápoje a drinky.

Čo sa týka cestovín, hoci ich miluje, dopraje si ich len párkrát do mesiaca. Večer po 16:00 už neje žiadne ovocie, ani nič, čo pridáva na objeme. Dopraje si výlučne ľahké šaláty. A vraj to funguje skvele!

Krásna okamžite po pôrode

Práve zmena stravovania jej pomohla dostať sa okamžite po pôrode do formy. Tým, že naše telo má pamäťovú stopu, už niekoľko dní po narodení synčeka vyzerala priam dokonale. 

Aj keď momentálne sa ešte behu nemôže kvôli mamičkovským povinnostiam venovať naplno, na bicykel nedá dopustiť ani v tomto období. Čo poviete, Chiara vyzerá úžasne, neskúsite jej recept aj vy? 

Mohlo by vás zaujímať: Exotika českej krásky: Tieto letné outfity Moniky Bagárovej potrebujete aj vy vo svojom šatníku

- Najčítanejšie -