Záhradná party z rozprávkovej krajiny zázrakov: Zariaďte si svoj exteriér v nezameniteľnom štýle!

Chystáte záhradnú party pre vašich blízkych a priateľov a chcete to urobiť v čo najkrajšom štýle a rozprávkovej atmosfére? Máme pre vás pár tipov, ako túto záhradnú slávnosť zorganizovať naozaj výnimočne.

Záhradná párty v nezameniteľnom štýle

Záhradná párty v nezameniteľnom štýle

Zdroj: Anthony Lanneretonne

Rovnako ako Alica v krajine zázrakov, aj vy môžete zorganizovať malú čajovú party či piknik priamo vo vašej záhrade. Dokonalá výzdoba, príjemné posedenie s priateľmi a magická atmosféra, to všetko sa skrýva v našom záhradnom špeciály. Nato, aby ste svoju rozprávkovú ideu aj zhmotnili vám postačí pár jednoduchých rád, vďaka ktorým sa stane vaša vysnívaná predstava skutočnosťou.

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Dve Slovenky vytvorili úplne nový koncept kvetinárstva: Naučia vás, ako si štýlovo a rýchlo uviazať kyticu

Čajová seansa

Rozhodli ste sa na vašu záhradnú party pozvať pár priateľov a pripraviť im chutné občerstvenie a podávanie tradičného čaju? Túto mini oslavu môžete zorganizovať na verande vášho domu či v malom altánku, ktorý bude priam stvorený na tento typ slávnosti. Nezabudnite na štýlové doplnky a živé kvetiny, ktoré dodajú celému priestoru ten správny šmrnc.

Dokonalá výzdoba

Prestieranie na vašej záhradnej party môže pôsobiť naozaj magicky a rozprávkovo. Dajte si záležať na výbere vkusného setu s rozkošnými detailmi. Práve tie si zaučene všimnú aj pozvaní hostia, ktorí túto maličkosť patrične ocenia. Jedinečný stôl ako vystrihnutý z krajiny zázrakov. 

Posedenie pod holým nebom

Príjemné slnečné lúče nám v posledných dňoch naozaj  hrajú do karát a v rodinnom dome je záhradná party uskutočniteľnou záležitosťou už teraz. Inšpirujte sa týmto záhradným dizajnom a privítajte vašich hostí sedením na vankúšoch či pohodlných pohovkách. Podávať sa môže čerstvé ovocie a iné zdravé pochutiny.

Magická noc

Ak túžite, aby sa vaši hostia bavili až do rána bieleho a zažili u vás tú najmagickejšiu noc, dajte si záležať na nočnej výzdobe vašej záhrady. Svetielka, kúzelné sviečky či lampióny sú tou najlepšou možnou voľbou. Vaša záhrada sa ako švihom čarovného prútika zmení na nezameniteľný priestor plný kúzelných detailov.

Inšpirujte sa: Záhradná párty sa nezaobíde bez originálnych detailov: Skvelé nápady, ktorými prekvapíte svojich priateľov

Piknik vo veľkom štýle

Prichystajte vašich hostí vo veľkolepom štýle a pripravte im chutné pohostenie s honosnými pochúťkami a rôznorodými drinkami. Vysnívaný piknik môžete zorganizovať priamo na vašom jedálenskom stole, ktorý ozdobíte živými kvetmi a vkusnými doplnkami. Vaša vysnívaná záhradná party sa tak stane skutočnosťou.

Foto:
Anthony Lanneretonne, Trevor Tondro, Casa de Perrin, Richard Powers, Nikolas Koenig
Zdroj:
MB

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba