Presunúť na hlavný obsah

Paľo Habera okrem porotcovania stíha aj kadečo iné: Prekvapí vás, čo ho na jar drží v sexi forme

Slovenské celebrity

Spevák Pavol Habera vyzerá na svoj vek skvele. Je to však tým, že skutočne nezaháľa a pohyb mu vonkoncom nie je cudzí.

Vo forme aj po päťdesiatke

Len málokto by spevákovi a porotcovi Pavlovi Haberovi tipoval päťdesiatšesť. Veľa žien ho pokladá za vysneného muža už niekoľko desaťročí, no za jeho skvelou kondíciou je viac než len gény. Svoj vnútorný pokoj, harmóniu a odreagovanie našiel totiž v činnosti, ktorej sa práve teraz na jar venuje stále väčšie množstvo ľudí. Paľo si našiel zaľúbenie v byciklovaní.

Inšpirujte sa: Daniela Peštová a Pavol Habera si užívajú druhé medové týždne: Svoju lásku natočili na video!

Pohyb na čerstvom vzduchu mu neuveriteľne prospieva a ako sám na sociálnej sieti uviedol, nikdy nie je neskoro začať so športom, pričom si svoje noví hobby vyskúšal aj na klasickej trati Popri Vltave. Síce ešte musí čo to z techniky a tempa doladiť, predsa len sa v tomto športe našiel.

Nielen bicykel, ale aj...

Tým však Paľove výjazdy do prírody nekončia. Ak práve nebicykluje alebo sa na chvíľku zastaví, využíva čas na to, aby si poriadne precvičil aj zvyšok tela a dá zabrať práve rukám. Takéto spojenie príjemného s užitočným by chcel v oblasti športu nájsť asi každý, nemyslíte?

Prečítajte si aj: Daniela Peštová si urobila srandu z manžela Paľa Haberu: Odpadnete od smiechu, čo táto kráska zavesila!

Paľa však motivuje nielen on sám, ale aj jeho dlhoročná partnerka, modelka Daniela Peštová. Tá je totiž skutočnou priekopníčkou v tom, ako sa neustále udržiavať vo forme a svoju polovičku zakaždým podnecuje k pohybovým aktivitám.

Sama cvíči Barre cviky

Síce Daniela nie je fanúšičkou jogy či pilates, aj ona si našla svoju vášeň, ktorá jej pomáha zostať vo forme a prísť na iné myšlienky. Krásna modelka sa venuje Barre cvikom, ktoré jej dajú zabrať do takej miery, že občas naozaj musí naplno cvičiť aj napriek faktu, že sa jej telu nedá naozaj nič vytknúť. Trénovanie kondičky je však jednou z vecí, na ktorom obaja, Paľo aj Daniela, spoločne pracujú a navzájom sa podporujú.

Mohlo by vás zaujímať: Neverili by ste, ale toto telo patrí štyridsaťpäť ročnej kráske: Modelka nepozná pojem zub času!

Harmónia vo vzťahu

Možno práve preto, že si každý z nich našiel aktivitu, ktorá ho neuveriteľne napĺňa, majú tak harmonický vzťah už niekoľko rokov. Daniela a Paľo vedia, že práca je síce dôležitá, no nájsť si čas na vybalansovanie tela a duše nie je dôležité len pre jednotlivca, ale aj pre celú rodinu. Pretože len tak dokážu okolo seba šíriť pozitívnu energiu a zostať neustále dobre naladený.

- Najčítanejšie -