Presunúť na hlavný obsah

Tento typ mužov je ideálny na manželstvo: Pozrite sa, či ho máte aj vy po svojom boku

Feminity

Niektorí muži sú vraj doslova predurčení na manželstvo. Pozrite sa spolu s nami, či medzi nich patrí aj váš pán "Božský"!

Prečítajte si: Náš vzťah s dcérou nebol nikdy ideálny: Tento jediný moment stačil na to, aby sme k sebe našli po rokoch cestu

Presne tak. Existujú aj ideálni muži. Samozrejme majú svoje chyby a muchy, tak ako každý z nás. Ale byť v partnerskom zväzku a manželstve je pre nich viac ako len kus papiera. Aj v 21. storočí stretnete mužov, ktorý na na manželstvo nedajú dopustiť. A je pre nich skutočnou mantrou. Verte nám že po ich boku budte o niečo šťastnejšia. Pozrite sa, aké vlastnosti má pán dokonalý. 

1. Miluje vás za každých okolností

Ideálny muž je ten, ktorý nás miluje. Čisto, neustále a bezpodmienečne. Nekladie vám podmienky, nenapomína vás neustále, nevyčíta vám v každom okamihu niečo. A je tu pre vás, keď ho potrebujete. Ak je vám ťažko viete, že na neho sa môžete spoľahnúť. Jednoducho je vašim druhým krídlom. V žiadnom prípade neuprednostňuje svojich kamarátov a svoje malé radosti pred vami. Samozrejme, každý potrebujeme vlastný priestor, to je prirodzené. Ale tento muž to robí v únosnej miere. Takej, ktorá vyhovuje vám obom. 

2. Nechýba mu zmysel pre humor

V tomto sa zhodujú nielen mnohé ženy, ale ide aj o vedecký fakt. Zmysel pre humor je tým, čo robí muža skvelým spoločníkom, manželom aj partnerom. Vtedy sa pri ňom cíti okolie a jeho milovaná príjemne a dobre. Dokáže vás rozosmiať aj v ťažkých chvíľach, vie odľahčiť akúkoľvek situáciu? Tak sa ho milé dámy držte. 

3. Zaujíma sa o vás a vaše šťastie

Ak uprednostňuje vaše šťastie pred svojim, skutočne máte po svojom boku niekoho, kto je v dnešnej dobe doslova ohrozeným exemplárom. Všetci vieme, aká náročné môže byť vzdať sa vlastných predstáv a ideálov kvôli niekomu inému. Ak to ten váš robí navyše dobrovoľne, môžete si zatlieskať. Sú muži, ktorí by svojej polovičke naozaj zniesli aj modré z neba. Potom je už len na vás, aby ste sa postarali o to, aby bol partner rovnako šťastný po vašom boku. 

4. Nesúperí s vami

Samozrejme hádky k manželstvu patria. Bez nich by to asi nebolo ani ono. Avšak základom je, aby sa s vami muž nehádal kvôli malichernostiam. Navyše ak po hádke hľadá konštruktívne riešenia, nemá problém pristúpiť na kompromis a nepotrebuje mať posledné slovo za každú cenu, môžete byť spokojná. 

5. Otvoril pred vami aj svoju trinástu komnatu

To že vám porozpráva o svojej minulosti, nepríjemných zážitkoch, trapasoch a veciach na ktoré nie je práve hrdý, je jasný dôkaz toho, že vás miluje a myslí to s vami vážne. 

Čo dodať, ako ho ešte nemáte po svojom boku, treba ho „len” stretnúť!

Prečítajte si aj: Bola som na vážkach, či opustiť manžela: Nakoniec som si to rozmyslela po tom, čo urobil túto jednu vec...


- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus