Presunúť na hlavný obsah

Kráľovská svadba ako z rozprávky: Manželia Beckhamovci či George Clooney s Amal a ďalší pozvaní

Zahraničné celebrity

Windorský hrad je dnes dejiskom veľkolepej svadby nádhernej herečky Meghan Markle a princa Harryho, s ktorým tvorí pár od roku 2016. Kto prijal pozvanie na tento výnimočný rozprávkový deň?

Devätnásty máj sa stal veľkým svadobným dňom princa Harryho a jeho nádhernej snúbenice Meghan Markle. Rok po zoznámení sa totižto zasnúbili a herečkinu ruku zdobil prsteň s tromi diamantmi, ktoré navrhol princ Harry. Dva z nich pochádzajú z čias princeznej Diany.

Prečítajte si tiež: Prirodzený mejkap Meghan Markle vyzerá absolútne dokonale: Na túto časť sa priateľka princa Harryho zameriava

Pozvaní hostia sa schádzajú

Vo Windorskom hrade sa schádzajú pozvaní hostia, ktorých na zozname bolo 600. Dvojica nechcela od hostí svadobné dary a peniaze, ktoré sa im rozhodli darovať pôjdu na charitatívne účely. Rovnako pekná myšlienka sprevádzala aj svadbu Kate Middleton a princa Williama v roku 2011.

Manželia Beckhamovci opäť potvrdili svoj status a štýl. Módna ikona Victoria Beckham a futbalista David Beckham vyzerali, ako vždy, úžasne. Nechýba ani sestra Kate Middleton, Pippa Middleton so svojím manželom Jamesom.

Dnešným dňom prijali tieto tituly

Kráľovná Alžbeta II. dala princovi Harrymu pred svadbou tituly vojvoda zo Sussexu gróf z Dumbartonu a barón Kilkeel. Meghan Markle po uzavretí manželského zväzku bude zase vojvodkyňa zo Sussexu.

Neprehliadnite: Nádherná Meghan a princ Harry: Odhalili sme, aké rituály nebudú chýbať na kráľovskej svadbe

Osudový deň, kedy sa zoznámili

Herečka Meghan Markle okúzlila mladšieho zo synov princeznej Diany, princa Harryho už v roku 2016. Zoznámili sa v Toronte na káve v čase, keď ona nakrúcala a on otváral hry pre vojnových veteránov. Napriek tomu, že Megham je od Harryho staršia a bola už raz vydatá, srdcia kráľovskej rodiny si napokon získala vďaka svojej vrúcnosti. 

Sledujete svadbu Meghan Markle a princa Harryho?

spolu hlasovalo 205 ľudí

Áno
143
Nie
62

- Najčítanejšie -