Očarujúca mladšia sestra dvojičiek Olsenových: Elizabeth je v centre pozornosti aj vďaka tomuto

Kto by to bol povedal, že slávne dvojičky Ashley a Mary-Kate Olsen v dospelosti tak trocha zatieni ich vlastná, mladšia sestra? Nie je to však len v súvislosti s jej pracovnými úspechmi v herectve, ale aj čo sa týka jej módneho vkusu. Elizabeth Olsen sa rokmi vyprofilovala až do tejto podoby.

Kto by to bol povedal, že slávne dvojičky Ashley a Mary-Kate Olsen v dospelosti  tak trocha zatieni ich vlastná, mladšia sestra, Elizabeth Olsen?

Kto by to bol povedal, že slávne dvojičky Ashley a Mary-Kate Olsen v dospelosti tak trocha zatieni ich vlastná, mladšia sestra, Elizabeth Olsen?

Zdroj: SITA

Roky budovala hereckú kariéru a je čoraz lepšia 

Lícne kosti  a oči krásna Elizabeh Olsen rozhodne nezaprie. Pravdou je, že sa na svoje staršie sestry, dvojičky, Ashley a Mary-Kate krásna Elizabeth dosť podobá. Až na to, že je od nich o niečo vyššia. Hoci by sa mohlo na prvý pohľad zdať, že žila počas detstva aj dospievania v ich tieni, opak je pravdou. Roky si odmala aj ona budovala svoju hereckú kariéru a dnes je čoraz známejšia a dostáva čoraz lepšie a výraznejšie herecké role. 

Mohlo by vás zaujímať: Roztomilé dvojičky Olsenové sa na seba viac nepodobajú: Jedna z nich zmenila plastika na nepoznanie

Na premiére úspešného filmu v sebavedomom outfite

Nedávno sme mali možnosť vidieť túto krásku opäť na filmovom plátne, pretože si zahrala rolu v tohtoročnom trháku, filme Avengers: Infinity War. Na premiéru filmu však prišla a doslova vytrela všetkým zrak svojím outfitom a celkovo sebavedomým vzhľadom. Oblečená v čiernej rafinovanej róbe Oscara de la Rentu s vlečkou, čipkou v hornej časti a červeným rúžom na perách vyzerala jednoducho úžasne. 

Lásku k móde možno podedila, ale módny vkus sa skrýva v nej 

Médiá a verejnosť si však krásnu Elizabeth všímajú už nejakú tú dobu a nešetria chválou na jej módny vkus. Pravdou je, že hoci láska k móde je niečo, čo mohla podediť aj po svojich slávnych sestrách, ktoré sú okrem iného aj návrhárky, módny vkus je niečo, čo musí mať v sebe alebo si ho postupne vycibriť. 

Čítajte tiež: Kedysi najslávnejšie ikony, dnes utiahnuté v úzadí: Život dvojičiek Olsenových, v ktorom by ste ich nespoznali 

Jej outfity ukážkou elegancie, jednoduchosti, čistoty a minimalizmu

Jej outfity sú v poslednej dobe ukážkou elegancie, jednoduchosti, čistoty, minimalizmu a to predovšetkým z dielne slávnych módnych návrhárov ako je Christian Dior či Alexandre Vauthier a ďalších. Na základe outfitov, ktoré si herečka vyberá, je vidieť, že preferuje jednoduchosť aj vo farbách. Najčastejšie máme možnosť ju vidieť v nevinnej bielej farbe či v dráždivej čiernej. 

Vie, čo je trendy a nebojí sa byť v móde odvážna 

No rovnako jej to pristane aj vo farebnejších outfitoch. Elizabeth sa nebojí aj trocha experimentovať a siahnuť po odvážnejších módnych kúskoch, napríklad aj v podobe zelenej koženej minisukňovej róbe s vypchatými rukávmi. Elizabeth vie, že 80-te roky sú momentálne v móde trendy.  

Neprehliadnite: Predstavujeme vám módnu ikonu s menom Zendaya: Tejto mladej herečke leží pri nohách celý Hollywood

Z Elizabeth nie je len čoraz lepšia a obsadzovanejšia herečka, ale pomaly a isto aj nová módna ikona, čo poviete?

Foto:
SITA
Zdroj:
MG

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba