Presunúť na hlavný obsah

Cviky na krásne štíhle ruky bez tukových zásob: Takto budete môcť pohodlne nosiť šaty bez rukávov

Fitness

Milé ženy, počas prípravy na leto nezabúdajte ani na svoje ruky. S týmito cvikmi ich posilníte a šaty bez rukávov sa stanú vašimi najlepšími priateľkami.

Pri formovaní nezabudnuteľného tela na leto často zabúdame na spevňovanie rúk. Je pravda, že naše ruky toho cez deň nanosia až až a vlastne im dávame zabrať aj inak ako činkami. Účinná kombinácia cvikov na horné končatiny však nemusí byť vôbec ťažká a vie vám zabrať iba pár minúť. Veľkou výhodou je, že v priebehu pár týždňov už môžete mať nezabudnuteľné paže a pritom celé cvičenie absolvovať v pohodlí domova.

Prečítajte si tiež: Fitnesska Sommer Ray má snáď ten najkrajší zadok: Tieto cviky jej pomohli k vysnívanému pozadiu a dokážu to aj s vami

Pomôcky, ktorých kúpu neoľutujete

Na precvičenie rúk a ich formovanie vám toho naozaj nebude veľa treba. Základom sú dvoj až troj kilové činky, ktoré budete v rámci kruhového cvičenia používať. Nemáte však doma činky? Nevadí. Toto závažie na ruky je možné ľahko nahradiť. Použite dvojlitrové fľaše plné vody a zdvíhajte tie. V prípade posilňovania rúk neexistujú žiadne výhovorky. 

Kruhové cvičenie na ruky precvičí každý sval

Kruhové cvičenie, ktoré sme si pre vád pripravili sa skladá z troch cvičení. Každý z prvkov na krásne ruky má 30 opakovaní. Takže spolu spravíte 30x3 cvikov, ktoré vám v priebehu pár dní prinesú očakávané výsledky.

Vytláčanie ramien - opakovanie 30-krát 

Zaujmite pevné postavenie na podlahe. Ruky pokrčte v lakťoch s činkami v dlaniach a zdvihnite ich do úrovne ramien. Dlane držte smerom od svojho tela. 30krát budete robiť zdvíhanie rúk smerom na hor, nad hlavu. Takéto vytláčanie ramien na hor nielen krásne spevní ruky a po celej ich dĺžke, ale zabezpečí vám aj rovnejší chrbát a zlepšenie postoja.

 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Christelle Bouquier (@christelletraining),

 

 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Alma Gomez (@angelito_fit),

Mohlo by vás zaujímať: Cviky pre sexi guľatý zadoček do leta: Prestaňte sa vyhovárať a začnite ešte dnes!

Posilnenie rúk v oblasti tricpesu- opakovanie 30-krát

Opäť sa postavte na podložku s nohami na úroveň ramien. Pokrčte kolená a zadok potlačte dozadu. Pri tomto postoji musíte cítiť, že vaše telo je pevné a ochotné spolupracovať. Ruky s činkami si pokrčte v lakťoch a ramená ťahajte vzad. 30krát budete ruky vystierať, avšak za seba, smerom k zadku.

 

 

Príspevok, ktorý zdieľa One Life Performance ™ (@onelifeperformance),

Opakujte ho trikrát do týždňa!

Cyklus cvičení má zmysel vtedy, ak ho nerobíte príliš pomaly. Je účinný ak má dynamiku a zapotíte sa pri ňom. Tiež by ste ho mali aktívne opakovať trikrát do týždňa. Po tejto účinnej kombinácii cvikov na celé ruky vás už v lete nič neprekvapí. Krásne ruky budete môcť hrdo ukazovať v šatách na ramienka alebo v tých bez ramienok. Nie je nič krajšie ako pocit slobody, ktorý tým získate!

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe