Presunúť na hlavný obsah

Muži sú kráľmi nevery, no tento typ žien podvedú máloktorí: Máte vlastnosť, ktorá im nedovolí pomyslieť na inú?

Partnerské vzťahy

Muži nepodvádzajú vždy, keď sa im naskytne šanca. Ako to teda v skutočnosti je?

Hovorí sa, že muži majú neveru v krvi. Ak sa čo i len chvíľu cítia obletovaní, nevedia odolať pozornosti cudzej ženy a okamžite stratia rozum. Táto myšlienka je však tak trochu prehnaná, nemyslíte? Prečo by potom niektoré ženy s neverou muža nikdy nemali problém?

Inšpirujte sa: Vyzretý muž si na žene všíma okrem vzhľadu týchto 5 vecí: Bod 3 je nesmierne dôležitý!

Žena musí inšpirovať

A nielen na začiatku vzťahu, kedy sa do nej muž bezhlavo zamiluje. Nielen vtedy, keď si ho chce získať a chce, aby jej úplne podľahol. To totiž nestačí. Muži milujú, keď na svojej polovičke každý deň nachádzajú niečo nové, niečo neprebádané a neopozerané. Potrebujú po svojom boku ženu, ktorá ich každý deň prekvapí niečím novým a opäť raz im vyrazí dych. Nemusí ísť o nič svetoborné, nič čo by menilo jej osobnosť od základov, podstatné je, že jej správanie každý deň prinesie niečo, čo v mužovi vyvolá chuť spoznávať ju ešte viac do hĺbky.

Nemusí sa predvádzať, záhadnosť má v sebe

Záhadná. Ak inšpiruje a je pri tom zahalená rúškom tajomstva, je pre mužov neodolateľná. Nie nadarmo sa traduje, že muži zbožňujú, ak tak nejak netušia na čom pri žene, ktorú sa snažia získať, stoja. Baví ich hrať sa na mačku a myš a nevedieť, čo sa v ženskej hlave práve odohráva. Žiadna teatrálnosť, hlúpe výstupy a prílišná snaha, práve naopak. Ak si žena dokáže zachovať kúsok svojho tajomného čara bez toho,  aby pri tom na seba upozorňovala, získa tak neobmedzený kľúč k mužovej pozornosti.

Mohlo by vás zaujímať: Nikdy som sa nezaujímala o zadaných mužov: No táto situácia mi potvrdila, že aj ja som schopná stať sa tou druhou

Vie, čo chce

Muži sú niekedy tak trochu malými deťmi. Aj preto, že majú občas dosť, čo robiť so sebou, milujú fakt, keď sa ženy ukazujú ako rozhodné bytosti, ktoré nepotrebujú vodiť za ručičku. Vešanie na krk a neustála žiadosť o pozornosť možno funguje na začiatku, neskôr sa však môže preklenúť do otrávenia a nechute. Samozrejme, že následne hľadajú ženu, o ktorú sa netreba starať a riešiť každý jej problém. Radi totiž chránia, no nepotrebujú malé dievčatko, ktoré sa na skutočnú ženu iba hrá. Rovnako to totiž platí aj naopak, no nie?

Motivuje. Byť lepším a zrelším

Žena, ktorá  nestratí mužovu pozornosť je neustálym zdrojom motivácie. Nevedno ako, no zakaždým sa jej podarí navnadiť muža k tomu, aby na sebe pracoval. Aj keď sa mu niečo nepodarí, hľadá motiváciu a zdroj sily u nej. Vie, ako ho povzbudiť, ako v ňom zase nájsť muža, ktorý stojí na pevných základoch a nenechá sa ničím odradiť. Žena, ktorá sa zaujíma, skutočne zaujíma a dokáže svoj záujem prejaviť, má u muža naozaj šancu.

Nenechajte si ujsť: Zoznámila ma s ním priateľka a nakoniec mi ho prebrala: Aj toto mi pomohlo vyjsť z celej situácie ako víťaz

Máte aj vy skúsenosti s tým, že žene s týmito vlastnosťami muži neverní nie sú?

spolu hlasovalo 457 ľudí

Áno
129
Nie
328

- Najčítanejšie -