Vlasový odtieň ideálny pre jarné obdobie: Tento svieži účes vás dokonale omladí

Zoznámte sa so sviežim jarným odtieňom vlasov, ktorý si obľúbili aj mnohé svetové modelky. Farebný tón lichotivý rôznym typom žien sa stal aktuálnou novinkou v oblasti krásy a vy by ste ho zraučene mali vyskúšať tiež.

Jarný účes, ktorému podľahli mnohé svetové modelky

Jarný účes, ktorému podľahli mnohé svetové modelky

Zdroj: Profimedia

Ženské vlasy sú jednoznačnou korunou krásy a vy by ste sa o ne mali patrične starať. Nielen pravidelné podstrihovanie končekov u kaderníka, ale aj svieže obnovenie nudnej farby vašich vlasov, môže byť ozajstným znovuzrodením. Dnes vám predstavíme nový jarný vlasový odtieň preslávený najmä medzi prestížnymi modelkami, ktoré naň nedajú dopustiť. V kurze sú presvetlené pramienky a naturálna blond.

Mohlo by vás zaujímať: Vlasový odtieň, ktorý sa stal nesmierne populárnym: V čom sa skrýva jeho úspech?

Naturálna plavá

Modelkovský odtieň vlasov, ktorý si získal pozornosť okolia práve vďaka neuveriteľnej prirodzenosti a naturálnemu vzhľadu. Pôvodné brunetky sa idú zblázniť za týmto lichotivým odtieňom a svoje vlasy si nechávajú profesionálne zosvetliť u kaderníka. Jarné obdobie je skrátka ako stvorené pre túto plavú farbu.

Presvetlené pramienky

Štýlový účes s použitím zosvetlených prameňov pôsobí naozaj veľmi vkusne a žensky. Nielenže sa hodí prirodzeným blondínkam aj brunetkám, dokonca si ho môžu dovoliť aj ryšavky. Táto svieža zmena prospeje nielen vášmu vzhľadu, ale aj sebavedomiu. Blondínky sú skrátka v kurze!

Rozžiarený look

Jarné obdobie je stelesnením rozkvitnutých záhrad a momentu zažiarenia. Dovoľte aj sama sebe rozžiariť váš look pomocou správne zvoleného odtieňu vašich vlasov. Tou správnou voľbou bude jednoznačne plavá blond, ktorá vám dodá žiaru a lesk. Inšpirujte sa nami zvolenými lookmi známych modeliek.

Jemný preliv

Ak ste pôvodnou brunetkou a chcete zosvetliť odtieň svojich vlasov a dodať mu nezameniteľný šmrnc, tento účes bude tou najlepšou voľbou. Zosvetlené pramienky vlasov alebo tzv. preliv pôsobí veľmi prirodzene a vy sa tak nemusíte báť nežiaduceho vzhľadu. Jarné osvieženie a znovuzrodenie pre vaše vlasy zaručene ocení aj vaše okolie.

Inšpirujte sa: Jarné líčenie do práce, ktoré vám nezaberie viac ako 10 minút: Vieme, ako na to!

Svetlejšie konce

Ak sa predsa len bojíte náhlej zmeny a k tomuto jarnému účesu sa chcete aspoň priblížiť, nechajte si zosvetliť konce vašich vlasov. Prirodzenou metódou sa odfarbovanie vášho tónu môže naozaj podariť a vy sa budete tešiť z naturálne vyzerajúceho výsledku. Svetlejšie končeky vlasov budú vyzerať ako vyťahané od slnka.

Foto:
Profimedia, Schwarzkopf, L'Oréal Paris (Botanicals), Matrix, Nivea, Balea
Zdroj:
MB

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba