Malé pomôcky na predĺženie nôh podľa hollywoodskych hviezd: Tento doplnok pomáha Kim Kardashian a ďalším

Dokonalú postavu modelky by chcela nejedna z nás. Nie vždy je to však možné. V prípadoch beznádeje si však môžete dlhé nohy vyčarovať aj pomocou týchto rýchlych tipov.

Aj tieto známe krásky poznajú triky, ako si opticky krásne predĺžiť nohy a pridať si pár centimetrov

Aj tieto známe krásky poznajú triky, ako si opticky krásne predĺžiť nohy a pridať si pár centimetrov

Zdroj: Profimedia

Nie každá z nás sa rodí s dokonale dlhými nohami. Tento aspekt našej postavy len tak ľahko neovplyvníme, môžeme si k nemu však dopomôcť. Takto si predlžujú nohy známe krásky z Hollywoodu. Inšpirujte sa spolu s nami.  

Prečítajte si tiež: Telo tejto sexi modelky odmietli dať na titulku: Nespĺňala požiadavky, hoci jej postava vyzerá božsky!

Kim Kardashian je verná netradičnej obuvi 

Televízna hviezda Kim môže byť ženám inšpiráciou pri tvorení netradičných outfitov. Svoje jednoduché kúsky, ktoré dokonale tvarujú jej postavu, vždy doplní niečím originálnym. V poslednej dobe sa na verejnosti ukazuje v priehľadných topánkach. Tento typ obuvi lahodí jej postave, pretože jej krásne predlžuje nohy. Ak by ste chceli dosiahnuť efekt a lá Kim Kardashian, doplňte svoj outfit topánkami v neutrálnych tónoch. Nebudú pôsobiť rušivo, práve naopak, predĺžia nám celú spodnú časť tela.

 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kim Kardashian West (@kimkardashian),

Najobľúbenejší outfit Victorie Beckham je už ikonický

Štýlová manželka a matka. Také privilégiá určite patria manželke Davida Beckhama. Módna návrhárka Victoria Beckham je už ikonickou postavou, kdekoľvek sa objaví. Jej najobľúbenejším outfitom je jednoznačne oblek. Sako a nohavice, ktoré Victoria nosí má vždy ako keby o číslo väčšie. Nižším pásom nohavíc a dlhším sakom si vytvorí predĺženú postavu, v ktorej naozaj vynikne dĺžka jej nôh. 

Modelka Emily Ratajkowski radí nižším ženám ukázať pokožku

Síce sa na svoju dĺžku nôh modelka Emily Ratajkowski nemusí sťažovať, vie ako si pekne predeliť postavu tak, aby pôsobila vyššie. V bežné dni nosí Emily množstvo nohavíc. Miluje tie s vyšším pásom a už to je podľa jej dobrý začiatok ako na nekonečne dlhé nohy. Malým tajomstvom krásky s priezviskom Ratajkovski je ukazovať práve kúsok zo svojho brucha. Crop top a nohavice s vysokým pásom sú skvelou kombináciou, ak vám medzi nimi zostáva kúsok pokožky. Takto si postavu opticky predelíte a dosiahnete požadovaného efektu krásnych dlhých nôh.

Chrissy Teigen má oko na skvelý strih šiat

Svoje druhé dieťatko vychováva modelka Chrissy Teigen opäť s neskutočnou láskou a radosťou. Mladá mamička však stále nezabúda vyzerať skvelo a k tomu jej dopomáhajú práve perfektné strihy šiat! Jednofarebný podklad je základ k dosiahnutiu dlhej postavy. Nohy síce v prípade Chrissy nemáme možnosť vidieť, avšak o nich predĺžení nemôžeme pochybovať. Padavé materiály a strihy, ktoré iba jednoducho splývajú s telom sú v tomto prípade obrovskou výhrou!

 

 

Príspevok, ktorý zdieľa chrissy teigen (@chrissyteigen),

Herečka Halle Berry ukazuje svoje dokonalé nohy rafinovane

Kráska Halle Berry ako keby ani nestarla. Každým rokom herečka vyzerá stále lepšie a dokonalá postava sa jej rozhodne nedá odoprieť. Zdravý životný štýl je podľa Halle základom. Ona sama však vie, že ním si nohy nepredĺži. Na túto časť tela používa rafinované taktiky. Ukazuje ich spoza čipky a čo viac, strihy šiat volí tak, aby čipka mohla začínať už o niečo vyššie. Ak si takto posuniete svoj vlastný začiatok nôh, môžete na kažej akcii zažiariť rovnako ako nádherná Halle Berry.

 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Halle Berry (@halleberry),

Mohlo by vás zaujímať: Kate Middleton čelí kritike za šaty, ktoré mala na svadbe: Prikláňa sa však k udržateľnej móde a ide tak príkladom

Maličká Ariana Grande vie ako zaujať 

Speváčka Ariana Grande sa na svoju výšku nikdy nesťažovala. Práve naopak. Mladá speváčka vie, že aj keď je nižšia, dokáže z toho veľa vyťažiť. Nohy si predlžuje veľmi jednoduchým spôsobom. Dĺžka jej šiat či sukní je veľmi krátka, častokrát končí tesne pod jej zadkom. Keď k tomu doplní vysoké čižmy, ktoré jej siahajú až na stehná, jej postava je zrazu opticky oveľa vyššia. Samozrejme, v tomto ročnom období je použitie čižiem nemysliteľné, môžete si však vybrať sandáliky, ktoré sa zaväzujú okolo nohy vyššie ako je zvykom. 

 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Ariana Grande (@arianagrande),

Foto:
Profimedia, instagram.com/arianagrande, instagram.com/chrissyteigen,instagram.com/kimkardashian, instagram.com/halleberry, instagram.com/emrata,instagram.com/victoriabeckham
Zdroj:
PC

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba