Presunúť na hlavný obsah

5 nápadov ako si zorganizovať kozmetiku v kúpeľni: Vyčarujte si malé osobné kráľovstvo

Feminity

Aj vy máte svoje obľúbené kozmetické vecičky len tak dané v poličkách a často strácate prehľad o tom, čo vám chýba, prípadne nemôžete niečo nájsť? Máme pre vás skvelé riešenie. Aj neporiadok totiž môže vyzerať usporiadane. Pozrite sa spolu s nami, ako si štýlovo upracete svoje kúpeľňové ”must have” kúsky!

Mohlo by vás zaujímať: Vlasový odtieň, ktorý sa stal nesmierne populárnym: V čom sa skrýva jeho úspech?

Priehľadné poličky

Vecička na nezaplatenie - tak toto je absolútna nevyhnutnosť vo vašej kúpeľni. Takéto organizéry vyzerajú skvele, navyše v nich dokážete usporiadať veci nielen podľa typov, ale odtieňov. A navyše všetko budete mať na očiach!

Nádobky rôznych veľkostí

Výborné sú na štetce, ceruzky na oči, ústa, hrebene, zubné kefky, či krémy v tubách. Čisté, prehľadné, jednoduché a štýlové. Ak zvolíte rôzne veľkosti a farby nádob, vykúzlite aj pekný kontrast.

Malé, otvorené odkladacie priestory

Sklenné, minimalistické poličky majú množstvo výhod. Vojdú sa aj do malého priestoru, dokážete na ne poukladať všetky drobnosti a sú výborným miestom pre parfumy. S nimi budete mať určite prehľad o tom, čo sa kde nachádza. 

Štýlové podnosy

Áno, aj obyčajný podnos z kuchyne viete využiť v kúpeľni. Poukladajte si na neho všetky voňavé vecičky a vytvorte si tak mini voňavý kútik. Ak na podnos položíte kyticu kvetov, či sviečku, budete si pripadať ako v malom osobnom kráľovstve. 

Zásuvkové tajomstvá

Organizéry do zásuvky majú množstvo výhod. Budete mať prehľad o všetko a navyše nemusia byť vždy dokonale upratené. Veď ich predsa schováte. Je len na vás, či zvolíte priehľadné, drevené, plastové alebo kovové. Jedno je isté, máte s nimi o poriadok na počkanie postarané vždy. 

Inšpirujte sa: Jarné líčenie do práce, ktoré vám nezaberie viac ako 10 minút: Vieme, ako na to

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe