Presunúť na hlavný obsah

Týchto 6 reakcií v jeho správaní naznačí, že váš vzťah narazil na krízu: Táto maličkosť vám pomôže im predísť

Partnerské vzťahy

Muži sú občas ťažko čitateľní, no tieto znaky by ste prehliadnuť nemali.

Všetko necháva na vás

Prvý náznak mužského nezáujmu nastane vtedy, keď všetko necháva na vás. Od vymýšľania programu, cez riešenie najjednoduchších problémov, až po zložité otázky, v ktorých by ste skutočne odcenili jeho pomoc. Vyjadruje tým totiž svoju nechuť vkladať ďalšiu energiu do vzťahu, v ktorom nevidí budúcnosť a necháva celé riešenie situácie tak nejak na osud. Rezignácia je veľmi silným signalizátorom toho, že už niečo nefunguje a on ani len nechce, aby fungovalo.

Vyvoláva vo vás pocit, že nestojíte za to

Vo vzťahu by ste vždy mali milovať v prvom rade seba a až potom ste pripravený prejavovať city k niekomu ďalšiemu. Ak vás však partner vedome necháva v domení, že ste nehodná lásky, nemáte vlastnosti, ktoré si na žene cení, a ktoré mu imponujú, a začnete kvôli nemu o sebe pochybovať skutočne v každom smere, niečo je vo vašom vzťahu vyslovene zle.

Inšpirujte sa: Muži sú kráľmi nevery, no tento typ žien podvedú máloktorí: Máte vlastnosť, ktorá im nedovolí pomyslieť na inú?

Vždy po hádke je ticho

Argumentovať je to najdôležitejšie v každom vzťahu. Ak však váš partner jednoducho prestane hovoriť k veci, odmčí sa a odmieta s vami viesť konštruktívnu debatu, zjavne mu na vyriešení konfliktu nezáleží a najradšej by žiaden nemal a nič skutočne neriešil. Práve v takýchto chvíľach je dôležité, aby ste si všímali jeho reakcie. Ako pri hádke pôsobí, a či má záujem o to, pochopiť aj vašu stranu a váš pohľad na vec.

Neprizná si chybu

Partner, ktorý sa nesnaží ani len trošku prevziať zodpovednosť za určité veci na seba, akoby zahadzoval všetko, čo spoločne budujete do koša. Chyba je vždy na oboch stranách a nikto nie je menej či viac za niečo vinný. Preto, ak nedokáže uznať, že sa v niečom mýlil, zjavne nechce a nezaujíma ho, ako takéto správanie ovplyvní ďalší vývoj vášho vzťahu. Niektorí tvrdia, že schopnosť pirznať si zlyhanie majú len skutočne vyzretí muži, avšak práve takého väčšina žien hľadá, no nie?

Inšpirujte sa: Keď som sa dozvedela, že kamarátka randí s mojím bývalým, sklamala ma na plnej čiare: Zrazu bolo všetko inak

Vždy sa tvári, že je vo všetkom lepší

Nikdy neohodnotí vašu snahu a zakaždým sa tvári, že vie všetko lepšie. Nejde mu totiž o to, aby vás podporil, na tom mu postupom času úplne prestáva záležať. Stále sa snaží byť akoby nadradeným, tým lepším, tým, ktorý má na všetko odpoveď a nepotrebuje pomoc absolútne s ničím a nikým. Spozornite, ak si uvedomíte, že sa váš partner správa podobne.

Nereaguje na vaše komenty

Niekedy možno nechcete začať skutočnú konverzáciu, ktorá má zmysel. Rady by ste však prehodili zopár slov len preto, aby nestála reč. Čo však s tým, ak váš partner nereaguje na žiadnu z vašich jemných narážok, komentárov či otázok? Nemá záujem. A keď nemá záujem o podobné maličkosti, ako možete očakávať, že sa bude púšťať do skutočne dôležitých vecí, ktoré sa týkajú vášho vzťahu?

Nenechajte si ujsť: Vyzretý muž si na žene všíma okrem vzhľadu týchto 5 vecí: Bod 3 je nesmierne dôležitý!

Majte vo všetkom jasno

Problémy či odcudzenie sa z času na čas týkajú skutočne každého vo vzťahu. Nemajú všeobecné riešenie, každý je totiž osobitý, ak však chcete aspoň trošku predísť tomu, aby sa to, na čom staviate začalo uberať zlým smerom, skúste si vo vašom vzťahu stanoviť jasné ciele, ktoré jeden od druhého očakávate, aby ste postupom času neboli sklamaný. Netolerujte zbytočne veci, ktoré nakoniec aj tak budú prekážkou v ďalšom pokračovaní. Buďte k sebe čo najviac úprimní a uvidíte, ako inak sa všetko može vyvinúť.

Aj Vy ste si u partnera všimli podobné správanie?

spolu hlasovalo 120 ľudí

Áno
102
Nie
18

- Najčítanejšie -