Presunúť na hlavný obsah

Okázalé volány ako letný trend číslo jeden: Tento módny detail neobišiel ani nás!

Móda

Keď sme sa začali sústrediť na letné trendy pre sezónu 2018, takmer všade na nás vyskakovali outfity s použitím volánových rukávov. Práve tie sa považujú za jeden z najhorúcejších letných trendov, ktorý by zaručene nemal chýbať ani vo vašom šatníku.

Topy, šaty, košele či blúzky. Všetky tieto kúsky spája jeden moderný prvok, ktorý patrí k neoddeliteľnej súčasti letných trendy noviniek. Rafinovaný a ženský motív sa ideálne hodí k horúcim a letným dňom. Stavte na tento moderný prvok aj vy a tešte sa z príchodu toho najštýlovejšieho leta. V kurze sú skrátka volány, volány a ešte raz volány!

Mohlo by vás zaujímať: Náhrdelník choker zažíva veľký návrat do sveta módy: Jeho nové prevedenie nás očarilo!

 

Sofistikovaný trend

Krásne prevedenie odhalených ramien a volánových rukávov. Toto štýlové prepojenie je dokonalou ukážkou toho, ako tento trend použiť v praxi a vyzerať naozaj nezameniteľne sexi. Elegantný model vhodný na narodeninovú oslavu či letnú párty po holým nebom. V tomto outfite zažiarite!

Dievčenský šmrnc

Volánové rukávy v nás evokujú jemnosť, dievčenskosť a gráciu. Letný trend, ktorý sme zaznamenali aj na prestížnych módnych prehliadkach sa nám nesmierne zapáčil a považujeme ho za "must have" tejto sezóny. Všimnite si, ako vám krásne vytvaruje trup a jemne zvýrazní držanie tela.

Nazbierané rukávy

Štýl, ktorý sa nosil už v minulosti sa už tradične opäť vracia do sveta módy a my sme úprimne nadšení. Veď čo môže byť krajšie, ako podčiarknutie ženskosti správne zvolenými prvkami? Volánové rukávy môžete zvoliť na topoch, šatách či blúzkach a vždy budú vyzerať božsky.

Inšpirujte sa: Módny trend, po ktorom všetci šalejú: Štýlové ľadvinky pre extravagantné krásky!

Na denné nosenie

Okázalý detail na vašom tope si pokojne môžete zvoliť aj na denné nosenie a nikoho tým neurazíte ani nepobúrite. Páči sa nám, že tento aktuálny módny trend nepodlieha žiadnej prehnanej extravagancii a vy ho teda môžete nosiť pokojne do práce či do školy. Inšpirujte sa touto sexi kombináciou.

Priamo z prehliadkových mól

Jemná blúzka s nazbieranými volánovými rukávmi a decentne odhaleným dekoltom je tým pravým orechovým. Nebojte sa staviť na žiarivé farby či zvieracie motívy a vzbudiť tým pozornosť okolia. Naozaj pôsobivý model si vyslúžil obdiv módnych kritikov a my v redakcii Feminity sme tejto volánovej blúzke taktiež prišli na chuť.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus