Okázalé volány ako letný trend číslo jeden: Tento módny detail neobišiel ani nás!

Keď sme sa začali sústrediť na letné trendy pre sezónu 2018, takmer všade na nás vyskakovali outfity s použitím volánových rukávov. Práve tie sa považujú za jeden z najhorúcejších letných trendov, ktorý by zaručene nemal chýbať ani vo vašom šatníku.

Volánové rukávy sa stali horúcim trendom letnej sezóny 2018

Volánové rukávy sa stali horúcim trendom letnej sezóny 2018

Zdroj: Profimedia

Topy, šaty, košele či blúzky. Všetky tieto kúsky spája jeden moderný prvok, ktorý patrí k neoddeliteľnej súčasti letných trendy noviniek. Rafinovaný a ženský motív sa ideálne hodí k horúcim a letným dňom. Stavte na tento moderný prvok aj vy a tešte sa z príchodu toho najštýlovejšieho leta. V kurze sú skrátka volány, volány a ešte raz volány!

Mohlo by vás zaujímať: Náhrdelník choker zažíva veľký návrat do sveta módy: Jeho nové prevedenie nás očarilo!

 

Sofistikovaný trend

Krásne prevedenie odhalených ramien a volánových rukávov. Toto štýlové prepojenie je dokonalou ukážkou toho, ako tento trend použiť v praxi a vyzerať naozaj nezameniteľne sexi. Elegantný model vhodný na narodeninovú oslavu či letnú párty po holým nebom. V tomto outfite zažiarite!

Dievčenský šmrnc

Volánové rukávy v nás evokujú jemnosť, dievčenskosť a gráciu. Letný trend, ktorý sme zaznamenali aj na prestížnych módnych prehliadkach sa nám nesmierne zapáčil a považujeme ho za "must have" tejto sezóny. Všimnite si, ako vám krásne vytvaruje trup a jemne zvýrazní držanie tela.

Nazbierané rukávy

Štýl, ktorý sa nosil už v minulosti sa už tradične opäť vracia do sveta módy a my sme úprimne nadšení. Veď čo môže byť krajšie, ako podčiarknutie ženskosti správne zvolenými prvkami? Volánové rukávy môžete zvoliť na topoch, šatách či blúzkach a vždy budú vyzerať božsky.

Inšpirujte sa: Módny trend, po ktorom všetci šalejú: Štýlové ľadvinky pre extravagantné krásky!

Na denné nosenie

Okázalý detail na vašom tope si pokojne môžete zvoliť aj na denné nosenie a nikoho tým neurazíte ani nepobúrite. Páči sa nám, že tento aktuálny módny trend nepodlieha žiadnej prehnanej extravagancii a vy ho teda môžete nosiť pokojne do práce či do školy. Inšpirujte sa touto sexi kombináciou.

Priamo z prehliadkových mól

Jemná blúzka s nazbieranými volánovými rukávmi a decentne odhaleným dekoltom je tým pravým orechovým. Nebojte sa staviť na žiarivé farby či zvieracie motívy a vzbudiť tým pozornosť okolia. Naozaj pôsobivý model si vyslúžil obdiv módnych kritikov a my v redakcii Feminity sme tejto volánovej blúzke taktiež prišli na chuť.

Foto:
Profimedia, Topshop, Miquelina, Lemlem, Nordstorm, H&M
Zdroj:
MB

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba