Hrozí vám vyhorenie? Osvojte si tieto zvyky a budete v práci šťastnejší

Na začiatku mesiaca sme oslávili sviatok práce, no viacerí nemáme čo oslavovať.

Zdroj: NaturaMed Pharmaceuticals

Vyčerpávajúce porady, nekonečné meetingy, veľa zodpovednosti a úloh, ktoré treba hneď vyriešiť neraz vedú k tomu najhoršiemu – k ohryzeným nechtom a vyhoreniu.Predstavy o závratnej kariére sa rozplynuli po roku pracovného života a robotu teraz beriete ako menej príjemnú povinnosť. Platiť účty predsa musí každý. Osvojte si nasledujúce zvyky a v práci budete spokojnejší.

Do práce na bicykli                   

Slnečné dni by stemožno trávili najradšej niekde na vzduchu,ale poslednú úlohu z „to do listu“ odškrtávate na minútu presne so západom slnka. Trochu pohybu si môžete dopriať už pred x-hodinovou šichtou. Pohľad na cestu do práce vám zmení ekologickejší dopravný prostriedok – bicykel. Do práce prídete nabitý endorfínmi a energiou a pracovný cyklus zvláštne oveľa hladšie.Rozlúčiť sa s autom je v našich končinách zatiaľ mierna rebélia, vškandinávskych krajinách zase rutina.

Robte si prestávky

Hodiny sedíte pred počítačom a zastavíte sa iba vtedy, keď si chcete niečo zobnúť alebo idete na toaletu? Plánujte a dávajte si pravidelné prestávky.A tým nemáme na mysli prepnutie excelovského okna na Facebook alebo Instagram. Vybehnite von, prejdite sa po budove a pozdravte kolegov z vedľajšej kancelárie. Oddýchne si nielen vaša myseľ, ale aj oči, vytrápené od nepretržitého pozerania do monitora.

Naberte druhý dych

Či chceme alebo nie, sme generácia, ktorá pracovný týždeň ako tak prežíva a na jeho sklonku ožíva. Scenár je zakaždým takmer totožný.Ráno vstať, utekať do práce, nakúpiť a potom bleskom zaľahnúť do postele, aby ste sa ako tak zregenerovali do ďalšieho dňa. Ak sú kruhy pod očami a nálada na bode mrazu vašim poznávacím znamením, potrebujete akútne povzbudiť.

Koreň ženšenu sa vďaka energetickému a revitalizujúcemu účinku v čínskej medicíne využíva už celé tisícročia. Ženšen Energy+ od NaturaMed Pharmaceuticals obsahuje účinný druh Panax Ginseng C.A. Meyer, čo z neho robí najkoncentrovanejší produkt na slovenskom trhu. Okrem sily a energie si posilníte imunitu, podporíte vitalitu a zlepšíte pamäť a pozornosť.

Mesačné balenie ŽenŠen Energy+ teraz môžete vyskúšať zadarmo, len za cenu poštovného a balného. Viac informácií o produkte aj aktuálnej akcii získate na bezplatnej linke 0800 444 204 alebo na webovej stránke www.zensenenergy.sk.

- reklamný článok -

Foto:
NaturaMed Pharmaceuticals
Zdroj:
PR článok

Vysetrenie.sk

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba