Presunúť na hlavný obsah

V manželovom mobile som krátko po svadbe našla fotku inej ženy: Zarazilo ma, keď som uvidela, čo si spolu písali

Partnerské vzťahy

Aj krátko po svadbe môže byť jeden s partnerov vystavený pokušeniu. A práve vtedy sa ukážu jeho pravé city.

„Michal bol muž, ktorý mi učaroval už na prvý pohľad. Nepokladala som sa za nejakú naivku ani nič podobné, aj preto bolo pre mňa ťažké nájsť muža, s ktorým by som si rozumela na takej úrovni ako sa mi to podarilo s ním. Mala som pocit, že vo mne vidí skutočnú ženu a aj keď si rád poflirtuje, robí to s určitým nadhľadom a dôvtipom a nikdy nie preto, aby ma znemožnil. Práve naopak, vždy som mala pocit, že ja som tá jediná, na ktorej mu záleží a ako každý chlap sa za peknou ženou nanajvýš otočí,“ opisuje Jana správanie svojho, teraz už manžela.

Inšpirujte sa: Aj láska má svoje medze: Na tieto otázky som si musela odpovedať, aby som zistila či náš vzťah má budúcnosť

„Aj preto som nemala žiadne pochybnosti o tom, že by sme sa mali vziať. Túžila som sa stať jeho ženou viac ako čokoľvek na svete a aj preto mám doteraz pocit, že celá záležitosť prebehla hladko a bez problémov. Všetci tvrdili, že sme pre seba akoby stvorení, vraj si nás už jeden bez druhého ani nevedia predstaviť a ak to spolu nevydržíme my, tak potom nikto. Chcela som tomu veriť. Michal sa ku mne správal tak, ako nikto predtým a ja som si po svojom boku nevedela predstaviť ideálnejšieho a vernejšieho partnera,“ dodáva Jana.

Pár mesiacov na to prišlo prekvapenie

„Po niečo vyše dvoch mesiacoch nášho bezchybného partnerského života však nastala veľmi nepríjemná situácia. Niežeby súvisela s určitým podozrením z nevery alebo zvláštnym vnútorným pocitom, ktorý by ma sprevádzal. Práveže som bola absolútne pokojná a aj preto som podvečer, keď bol Michal v sprche a jeho mobil pri posteli potichu cinkol, inštinktívne načiahla ruku a otvorila šokujúcu správu,“ spomína si Jana, ktorá v prvom okamihu ostala úplne zarazená.

Mohlo by vás zaujímať: Bývali sme spolu 4 roky, keď som zrazu cítila, že to nie je ono: Až toto ma prinútilo odsťahovať sa

 „Na pozadí ma totiž čakala fotka mladej ženy iba v plavkách. Nevidela som jej tvár a podľa tela som nevedela identifikovať, kto to je. Môj prvotný inštinkt a snaha chrániť samú seba mi však nedovolila nič viac ako zavrieť v rýchlosti správu a odhodiť mobil naspäť na stolík. Nevedela som, ako to chcem riešiť a či to vôbec chcem nejako riešiť. Potrebovala som celú záležitosť spracovať,“ tvrdila Jana, ktorá s takýmto niečím absolútne nerátala.

Na druhý deň bolo všetko inak

Nemala v úmysle hneď na Michala vyskočiť, chcela si najprv všetko zrovnať v hlave. Hneď na druhý deň, po raňajkách, ktoré jej pripravil, a po bozku, ktorý si nikdy pred odchodom neodpustil, nemohla veriť tomu, že všetko, čo sa včera večer zomlelo, nebol len sen. Celý deň prežila ako v tranze. Sľúbila si však, že večer vyjde s pravdou von aj keby čo. „Hneď potom, ako znovu odišiel do sprchy, vzala som opätovne do rúk jeho telefón. Chcela som ho použiť ako dôkaz, no v tom mi v rukách zase raz zavibroval. Otvorila som správu s tušením, že ma bude čakať ešte niečo horšie ako včera. No na obrazovke svietili len urazené slová odmietnutej ženy. Až vtedy som sa odvážila a začala som palcom posúvať celú konverzáciu smerom k predchádzajúcim správam." 

Prečítajte si aj: 5 najčastejších problémov v súčasných moderných vzťahoch: Pozrite sa, čo hovoria odborníci

"Zistila som, že môj manžel tejto neznámej žene namiesto sexuálnych narážok a pýtania si ďalších pikantných obrázkov, poslal fotku z našej svadby s krátkou a stručnou správou o tom, že som jediná žena, ktorá ho v živote zaujíma a neželá si, aby ho hocijakou formou naďalej kontaktovala. Vraj jej chcel skutočne iba pomôcť, keď mu  v práci tvrdila, že má problémy so sebavedomím, hlavne pri konverzácii s mužmi, no takýmto štýlom si to absolútne nepredstavoval. Vtedy mi došlo, že celý podvod a nevera vznikli len v mojej hlave a takýto vývin ich konverzácie bol úplne niekde inde ako moje predstavy. Nevedela som, či sa mám smiať na vlastnej hlúposti alebo plakať od šťastia, že mám za manžela tak vyzretého muža,“ dodala nakoniec Jana.

Máte aj Vy strach z toho, čo všetko má Váš partner v telefóne?

spolu hlasovalo 403 ľudí

Áno
117
Nie
286

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe