Presunúť na hlavný obsah

Takto dokážete zmeniť svoj život do týždňa: Tieto tri veci vám pomôžu prejsť zo stavu single na zadaná

Feminity

Túžite po láske, no neprichádza? Pokiaľ aj vy patríte k ženám, ktoré stále nenašli pána dokonalého, zrejme pre vás máme riešenie. Odhaľte spolu s nami, čo vám pomôže zmeniť svoj status v naozaj krátkom čase!

Prečítajte si tiež: Keď som sa dozvedela, že kamarátka randí s mojím bývalým, sklamala ma na plnej čiare: Zrazu bolo všetko inak

Ak ste ešte stále nenašli svojho vyvoleného a máte pocit, že všetci schopní muži sú buď zadaní, majú minimálne jedne dieťa a po vzťahu viac netúžia, alebo si myslíte, že sa z nich stáva naozaj vyhynutý druh, nevešajte hlavu. Nič nie je také, zlé, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Pozrite sa spolu s nami, ako si dokážete lásku pritiahnuť v pomerne krátkom čase. Stačí zmeniť len pár základných vecí v živote.

1. Prestaňte sa chrániť pred sklamaním

Snaha chrániť sa pred sklamaním, aj keď v niektorých prípadoch môže byť oprávnená, nanešťastie priťahuje nové sklamanie tým, že ho očakávate. Áno, zákony príťažlivosti jednoducho fungujú. Ak teda chcete stretnúť pána ”Božského”, v prvom rade sa prestaňte báť. 

2. Nepodceňujte sa

„Vyzerám hrozne, ten sa za mnou ani neobzrie…” Hovorí vám táto veta niečo? Ak vám chýba zdravá dávka sebavedomia, je naozaj malá pravdepodobnosť, že si dokážete vybudovať vzťah. Ako môžeme chcieť, aby nás niekto asolútne miloval, keď sa sami vôbec nemilujeme? Človek musí mať rád sám seba, to je základ všetkého. Ak na sebe nedokážete vidieť dobré a pozitívne veci, ako to má potom dokázať niekto iný? Takže hlavu hore, pozrite sa do zrkadla a vymenujte 5 vecí, ktoré sa vám na sebe páčia. 

3. Prestaňte mužov ”škatuľkovať”

„Všetkým mužom ide iba o jedno.” Toto je niečo, čo často počúvame od svojich kamarátok, ktoré sú single. Avšak, ani náhodou to nie je správny prístup. Ak totiž túžite po láske, veľmi ťažko ju nájdete, pokiaľ budete mať voči mužom neustále predsudky. Nie sú všetci rovnakí a nie nejde každému len o to jedno. To si jednoducho musíte uvedomiť a pripustiť. 

Mohlo by vás zaujímať: Tieto znamenia sú zvyčajne najvernejší partneri: Kde hľadať skutočnú oporu a kto má sklony byť prelietavý?

Ak zmeníte postoj sama voči sebe a tieto tri základné veci, sme si isté, že lásku nájdete oveľa skôr. Takže platí naozaj staré, zlaté pravidlo: "Len ak budete milovať sama seba, bude vás milovať aj niekto iný."

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus