Presunúť na hlavný obsah

Chudnutie podľa veku: Magda Šebestová po 30-tke ešte viac štíhla, úžasná Soňa Müllerová po 50-tke stavia na toto

Slovenské celebrity

Majú krásne postavy nehľadiac na to, koľko majú rokov. Takto cvičia a formujú svoju postavu slovenské celebrity. Pozrite sa, ako na to, keď vek nie je prekážkou, práve naopak.

Účinné cvičenie podľa čerstvých 20-tok

Kristína Činčurová miluje fitness centrum

Miss Slovensko 2017, krásna dlhonohá Kristína Činčurová, je vo svojom obľúbenom fitness centre ako doma. Rada potrápi svoje telo efektívnym tréningom. Aj práve vďaka tomu má postavu ako zo škatuľky po celý rok.

Prečítajte si tiež: Trend, ktorému neodolali ani naše Slovenky: Femme fatale Natália Glosíková, Karolína Chomisteková ako diva

Erika Bugárová je ranostajkou

Sama o sebe povedala, že ešte pred rokom by sa jej zdalo zvláštne, keby mala ráno čím skôr vstávať kvôli cvičeniu. Človek sa však mení a tak sa stalo aj v prípade moderátorky Fashion TV Eriky Bugárovej. Ranné precvičenie celého tela je pre ňu tým najlepším budúčkom. Deň rada začína práve jógou a cvičením s váhou vlastného tela.

V tomto vidia svoj úspech, keď majú do 30

Jeanette Borhyová miluje efektívny tréning

Krásnou postavou, dokonale pripravenou do plaviek, sa môže pochváliť aj Miss Universe SR 2013, Jeanette Borhyová. Môže ju ukazovať aj vďaka cvičeniu v posilňovni, ktoré je jej blízke. Užíva si však aj beh na pravidelnej báze a nedá dopustiť na zdravú vyváženú stravu.

Karolína Chomisteková sa učí novej zdatnosti

Riaditeľka súťaže Miss Slovensko, Karolína Chomisteková, je poctivou študentkou. Najnovšie sa rozhodla priučiť remeslu kolieskových korčúľ. Vyskúšala ich so svojou kamarátkou a úsmev na tvárach im obom nesmel chýbať. Takto sa Karolína nielen naučí niečo nové a užije si detskú radosť, ale formuje si aj krásny zadoček a stehná. Okrem toho pravidelne cvičí.

Lenka Tekeljaková stavila na moderné technológie

Súčasná doba poskytuje množstvo moderných vychytávok aj v oblasti chudnutia a tvarovania postavy. Mladá modelka Lenka Tekeljaková si pre účinný tréning vybrala elektrické impulzy, ktoré prepája s krátkym intenzívnym cvičením. Jej telo je potom už po 20 minútach vycvičené, ako po hodinovom cvičení.

Po 30 a neuveriteľne sexi

Magdaléna Šebestová sa nezaobíde bez cvičenia ani na dovolenke

Bývala riaditeľka súťaže Miss Slovensko a misska Magdaléna Šebestová je zaručene odvážnou a vytrvalou ženou. Svoj denný work out si nenechá ujsť ani počas cestovania. Práve vďaka tomu má aj po dieťati dokonalú postavu, ktorú jej mnohé môžu závidieť. 

Alexandra Orviská sa nenudí ani v cudzej krajine

Základom krásnej postavy oboch spomínaných žien po tridsiatke je vytrvalosť a dostatočné odhodlanie. Bezchybným telom sa môže pochváliť aj moderátorka Alexandra Orviská, ktorá sa rada skúša rôzne športy. Na svojej dovolenke vyskúšala napríklad surfovanie, no venuje sa aj wakeboardu, cvičeniu a mnohým ďalším aktivitám.

Nádherná a fit, aj keď má 45

Dara Rolins si potrpí na čistú myseľ

Pre speváčku Daru Rolins je jóga jej každodenným koníčkom. Nielenže jej pomáha formovať postavu, ale umožňuje jej aj nájsť si čas pre seba. Jej telo je ohybné a pevné, ako keby mala stále iba dvadsať a to vďaka pravidelnému cvičeniu. Ako sama raz prezradila, do veľkej miery je to aj šťastie v genetike a výsledky sú na jej tele vidieť naozaj po krátkom čase. Napriek tomu nezaháľa a cvičí pravidelne.

50+? Zdravý životný štýl ani potom nie je problémom

Soňa Müllerová je fit a konkurovať môže mladším ročníkom

Moderátorka Soňa Müllerová má vo svojej DNA zakódovaný gén nestarnutia. Aspoň tak pôsobí táto známa tvár už dlhé roky. Vo voľnom čase chodí rada na prechádzky a zdravý životný štýl si udržiava aj za pomoci plávania. Vyzerá vždy úžasne.

Mohlo by vás zaujímať: Vždy štýlová Dominika Navara Cibulková: V týchto outfitoch by zapadla do klanu Kardashian​

Nestrarnúca aj po 60-tke

Emma Tekelyová môže byť príkladom pre všetky ženy 

Nielenže je talentovanou spisovateľkou a moderátorkou. Emma Tekelyová je aj večne usmiatou a pozitívne naladenou ženou. K bezchybnej postave aj po šesťdesiatke prispieva v jej prípade aj pobyt na čerstvom vzduchu a množstvo pohybu. Má rada bicyklovanie a ešte radšej trávi čas vo svojej záhradke, v ktorej je dostatočne aktívna. Tvárová gymnastika, ktorú preslávila, sa pod jej vzhľad podpísala taktiež.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus