Presunúť na hlavný obsah

Letné plážové tašky pre každú modernú ženu: Tieto luxusné kúsky nás zaujali najviac!

Móda

Plážové looky sa nezaobídu aj bez najnovších módnych trendov, medzi ktorými sme tento krát objavili aj naozaj luxusný výstrelok. Letné plážové tašky od známych dizajnérov majú všetko, čo by mala mať táto moderná kreatúra. Čo hovoríte na tento štýl?

Známi svetoví dizajnéri a veľké módne domy sa rozhodli staviť na plážovú módu, ku ktorej neoddeliteľne patria aj plážové tašky. Práve tie považujeme sa luxusnú voľbu pre všetky milovníčky drahých a moderných trendov. Nechajte sa inšpirovať ich dizajnom a stavte na tieto kúsky aj vy.

Inšpirujte sa: Letné doplnky na hlavu, ktoré sa považujú za trend tejto sezóny: Inšpirujte sa týmito modernými kúskami!

Slamený luxus

Slamená plážová taška ideálna na letnú dovolenku nás zaujala nielen skvelým tvarom a veľkosťou, ale aj zaujímavým prevedením a rúčkou v oválnom tvare. Minimalistický model vám poslúži na potrebné plážové veci vrátane veľkej osušky. S touto taškou budete skrátka kráľovnou pláže.

Farebný motív

Novinkou na trhu je aj táto "shoper bag" od Diora, ktorá sa vyznačuje krásnym farebným motívom. Kabelka ideálna na letnú dovolenku či miestnu pláž si nás získala naozaj krásnou potlačou a nenásilným nápisom, ktorý však jasne naznačí o akého dizajnéra ide.

Inšpirované klasikou

Bielo čierna klasika v podaní tejto plážovej tašky si nás získala na prvý pohľad. Luxus od značky Yves Saint Laurnet sa dá rozoznať na prvý pohľad a my sme týmto prevedením ostali v nemom úžase. Milovníčky módy zaručene ocenia túto luxusnú plážovú tašku a veríme, že niektorej z vás prirastie k srdcu rovnako ako aj nám.

Gumený luxus

Luxusná plážová taška od známeho módneho domu Gucci, vás ohromí vďaka gumenému materiálu. Táto kabelka je veľmi praktickou voľbou na pieskovú pláž či deň strávený pri vode, pretože vám nepremokne a taktiež sa do nej nedostane nežiadaný piesok. Jemne ružová farba je tiež príjemným prekvapením.

Mohlo by vás zaujímať: Letné účesy do práce, ktorými sa teraz môžete inšpirovať: Obmeňte svoj vzhľad jednoduchými trikmi

Šatka ako elegantný detail

Elegantná verzia plážovej tašky je unikátnou ukážkou toho, že aj na dovolenke by ste mali klásť dôraz na svoj výzor. Či už sa chystáte k bazénu alebo na večernú prechádzku po prímorskej oblasti, táto kabelka bude vašim ideálnym spoločníkom. Nechajte sa inšpirovať jej skvelým prevedením!

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus