Toto zrelí muži očakávajú od vzťahu: Pozrite sa, ktoré tri veci považujú za nevyhnutnosť pri žene ich života

Viete, po čom muži skutočne túžia? Podarilo sa nám odhaliť, čo opačné pohlavie očakáva od vzťahu. Teda v prípade ak sa chce pán "Božský" po vašom boku naozaj usadiť. A nejde mu len o nezáväzný flirt.

Toto zrelí muži očakávajú od vzťahu

Toto zrelí muži očakávajú od vzťahu

Zdroj: Profimedia

Inšpirujte sa: Aj láska má svoje medze: Na tieto otázky som si musela odpovedať, aby som zistila či náš vzťah má budúcnosť

3 základné očakávania mužov

Aj vy si myslíte, že väčšinu mužov zaujíma vo vzťahu predovšetkým sex? Mýlite sa. Áno, samozrejme, intimita je veľmi dôležitá, ale pre zrelých chlapov nie je alfou a omegou. Pozrite sa, aké sú tri hlavné očakávania mužov, ktorí už vedia, čo od života naozaj chcú!

1. Aby ste si ho vážili

Jednou z najčastejších sťažností mužov je sťažnosť na neúctu zo strany manželky, či partnerky. Muži veľmi otvorene priznávajú, že sa ich to dotýka. Opačné pohlavie skutočne neuveriteľne potrebuje, aby ste si ho vážili. Ten pocit je pre nich na nezaplatenie. Práve preto nezabúdajte svojim polovičkám pravidelne prejavovať úctu. Každý z nás si totiž zaslúži, aby si ho jeho milovaní vážili. Uvidíte, že malá pochvala, či prejav uznania, dokážu skutočné zázraky. 

2. Aby ste k nemu boli láskavé

Asi ani len netušíte, koľko mužov je nešťastných z toho, že chcú jediné. Aby ich drahá bola k nim nežnejšia. Samozrejme, nie vždy má na to človek náladu. Rovnako treba deťom prejavovať neustálu lásku, ale nechajte si niečo aj pre partnera. Je to veľmi dôležité. Ak sa totiž zo vzťahu vytratí neha a láskavosť ženy voči mužovi, smeruje to najčastejšie k jednému. Rozchodu. Práve nedostatok lásky je častým dôvodom, prečo bývajú muži neverní. 

3. Aby ste mu boli verné

Hoci sa vám to môže zdať ako klišé, je to tak. Pre muža je verná partnerka všetkým. Nedokážu si ani v najhorších snoch predstaviť, že by to bolo inak. Pokiaľ je váš vzťah naozaj postavený na pevných základoch, vernosť musí byť jeho prirodzenou súčasťou. Možno sa budete čudovať, ale muži v skutočnosti veľmi oceňujú monogamiu. Aj keď to tak v určitých ich životných štádiách ani náhodou nevyzerá.  

Prečítajte si aj: 5 najčastejších problémov v súčasných moderných vzťahoch: Pozrite sa, čo hovoria odborníci

Ak si muži hľadajú partnerku na celý život, práve toto sú pre nich dôležité kritériá, ktoré by mala ich vyvolená spĺňať. Ak sa nad tým zamyslíte, v podstate nechcú o nič viac ako my samy, no nie? 

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba