Presunúť na hlavný obsah

Túto jednu vlastnosť by si ženy po vstupe do manželstva mali zachovať: Pre mužov je nesmierne dôležitá

Feminity

Ak sa pre vás táto jedna vlastnosť stane akousi osobnou mantrou, je viac ako isté, že budete žiť v šťastnom manželstve. A váš drahý na inú ani len nepomyslí. Odhaľte spolu s nami, čo je vo vzťahu skutočne dôležité!

Viete čo je tajomstvo úspechu šťastného a dlhodobého vzťahu? Ide o niečo, čo je možno na prvý pohľa oveľa jednoduchšie, ako by ste predpokladali. 

Mohlo by vás zaujímať: Týchto 6 reakcií v jeho správaní naznačí, že váš vzťah narazil na krízu: Táto maličkosť vám pomôže im predísť

Pamätáte si ešte na obdobie, keď ste sa dali so svojim milovaným dokopy? Na tie bláznivé rána, radosť z maličkostí, ignorovanie naoko neriešiteľných situácií, kopec humoru a neviazanej zábavy? Samozrejme časom, keď prvotná zamilovanosť pominie a človek sa dostáva späť do reality, akosi aj naberáme rokmi vo vzťahu na vážnosti. To však ani náhodou nie je správna cesta. Muži milujú spontánnosť, hravosť a humor. A milujú to najmä na ženách. Práve takáto na prvý pohľad banálna vec je pre nich neuveriteľne dôležitá, ba priam kľúčová. Ak si teda svoju polovičku chcete pri sebe udržať, rozhodne by ste nemali na tieto veci zabúdať. 

Berte život s nadhľadom

Radosť z maličkostí a branie života s nadhľadom je niečo, na čo mnohé z nás v dnešnej dobe zabúdame. Pri starostlivosti o rodinu, manžela, do toho práca a nejakých pár záľub, no nie je sa veru ani čomu čudovať. Žijeme pod neustálym tlakom a stresom, avšak to je niečo, čo nám ani náhodou na atraktivite nepridáva. Viete ako to funguje: ak je žena šťastná vo vnútri, okamžite to vidno aj navonok. Rovnako to platí aj naopak. Skúste riešiť situácie s malou dávkou vážnosti a veľkou entuziazmu. Jasné, ono sa to ľahko povie, no ťažšie spraví, ale ide to. Existuje pár trikov, ako sa dostanete do pohody, stavu relaxácie a problémy budete riešiť oveľa ”sofistikovanejšie”. Neberte život tak vážne, nič predsa nie je čiernobiele. A oveľa ľahšie to pôjde ak vidíte všetko skôr farebné!

Vráťte sa s ratolesťami do detských čias

Behajte spolu, choďte na výlety do prírody, pečte a varte spoločne, hrajte futbal, skáčte na trampolíne, smejte sa a užívajte si prítomné okamihy - absolútne bezpodmienečne - tu a teraz. Nehľadajte výhovorky prečo sa to nedá. Hravosť a nežnú nevinnosť muži zbožňujú. Áno, to je jeden z dôvodov, prečo si často hľadajú muži milenky. "Ak ich polovička startí iskru a dôvod na úsmev, skutočne zo vzťahu odchádzajú. Ťahá ich to skôr k mladším ročníkom, ktorým práve toto nechýba,” vysvetľuje Mgr. Martin Miler, klinický psychológ. 

Takže, nezabúdajte sa nebrať tak vážne a užívať si každý jeden deň naplno. Buďte spontánne, nežné, hravé a to hlavné nezabúdajte brať život s nadhľadom!

Čítajte tiež: Aj láska má svoje medze: Na tieto otázky som si musela odpovedať, aby som zistila či náš vzťah má budúcnosť

- Najčítanejšie -