Presunúť na hlavný obsah

Okúzľujúca Bella Hadid prekvapuje svojimi stravovacími návykmi: Od všetkého zeleného ruky preč

Zahraničné celebrity

Modelka, Bella Hadid, je veľa zdravej stravy a ako každá iná modelka dopraje svojmu telu aj veľa pohybu. Napriek tomu by ste na ňu netipovali, že keď dostane svoje chute, dopraje si aj tieto nezdravé kalórie a dokonca na večeru toho zje viac ne dosť.

Kvôli nízkej hladine cukru je celý deň

Bella Hadid v rozhovore pre magazín Harper´s Bazaar prezradila, že musí jesť po celý deň niečo. Dôvod je prostý, má vraj nízku hladinu cukru v krvi. Preto, aby sa počas náročného dňa doslova nezosypala, dopraje si veľa jedla a podľa jej slov, často aj nie príliš zdravého. 

Mohlo by vás zaujímať: Bella Hadid presne vie, ako zhodiť zopár posviaočných kíl: Nechajte si poradiť a začnite s overenými cvikmi

Čo nie je zelené, je príjemné 

Keďže dnes je veľkým trendom nielen modeliek jesť dostatok zeleniny, Bellina odpoveď na otázku, čo má a nemá rada, či ktoré jedlo je pre ňu komfortné, tak trocha prekvapuje: „V podstate všetko, čo nie je zelené, je pre mňa príjemné.“ Hoci si však zelenú stravu rada odpustí v jej prirodzenej podobe, v podobe šťavy ju pre zdravie vypije. 

Nebojí sa ani fastfoodu

O Belle je známe, že miluje pizzu, no s radosťou a veľkou chuťou si dopraje aj iné veci z kategórie fastfood, konkrétne tieto: „Keď niekedy poviem, že idem na pizzu, sú to skôr kuracie nugetky a hranolky. Všetko vyprážané. Keď naozaj po niečom túžim, dám si to.“ No okrem tohto sa Bella priznala aj k tomu, že pomerne často si cez deň dopraje aj grilovaný syrový sendvič a neodolá ani dobrému hotdogu s omáčkou. 

Čítajte tiež: Známa modelka Bella Hadid odhalila svoj trik, ktorý praktizuje v lietadle: Budete naozaj prekvapení!

Pečivo pre ňu nie je tabu

Hoci na raňajky stavia krásna Bella na bielkoviny v podobe miešaných vajíčok alebo omelety, skutočnosť je taká, že bez dobrého obľúbeného pečiva, bagela, opečenej slaninky či klobásky si to nevie predstaviť. Ako sama dodáva, ráno má najväčší hlad a dobré latté je niečo, čo si tak isto na raňajky vychutná. 

Veľa toho zje aj na večeru

Hoci by ste si mysleli, že modelky si na večeru doprajú len ľahký zeleninový šalát, aj v tomto sa Bella odlišuje. Hoci si na večeru už nedopraje vysmážané a kalorické jedlá, obľubuje cestoviny a ako sama priznala, jej večera je sýty a tanier prázdnotou rozhodne nezíva. 

Neprehliadnite: Modelka Gigi Hadid nie je žiadna sivá myška: Tieto jej instagramové "beauty experimenty" nás inšpirovali

Mladé telo, rýchlejší metabolizmus

Samozrejme aj Bella je len človek a naviac ešte stále mladé dievča, ktoré má v tomto veku dobrý metabolizmus a pri jej pohybových aktivitách tuky z týchto kalorických jedál, ktoré obľubuje, aj rýchlo spáli. Bella jednoducho vie, čo si môže v stravovaní dopriať a kedy, preto si zbytočne neodopiera a netrápi sa.

 

- Najčítanejšie -