Presunúť na hlavný obsah

Muži, ktorí majú po svojom boku ženy v týchto znameniach, nemajú núdzu o sex: U týchto žien absencia nehrozí

Feminity

Viete, ktoré znamenia patria medzi najvášnivejšie? S týmito ženami sa muži v spálni rozhodne nenudia!

Inšpirujte sa: Vyhnite sa tomuto typu ľudí: Neustále sa sťažujú a váš život bude bez ich prítomnosti oveľa pozitívnejší

Je to tak, samotné znamenie zverokruhu nás do istej miery ovplyvňuje. A nielen v otázkach povahy, či lásky, ale aj vášne. Odhaľte spolu s nami, čo o tej vašej polovičke prezrádzajú hviezdy!  

Baran 

Toto ohnivé znamenie miluje intezívne, vášnivo a o sex s touto ženou rozhodne nebudete mať núdzu. Navyše krásky narodené v znamení Barana sa nebozkávajú len tak s hocikým, takže si môžete byť istý aj úprimnými prejavmi náklonnosti. Tieto ženy si vychutnávajú spoločné chvíle a intimitu naplno. Prvotnú neistotu maskujú vtipnými poznámkami, keď sa však uvoľnia, stojí to za to. 

Kozorožec

Hoci sú veľmi vášnivé, často sa kontrolujú v technike, takže im občas chýba akási prirodzená sponntánosť. Keď však zistia, že ste naladení na rovnakú vlnovú dĺžku, určite si prídete obaja na svoje. Rady a často experimentujú a skúšajú nové veci. Častokrát sa o týchto ženách hovorí, že majú väčší sexuálny apetít ako mnohí muži. 

Ryby 

Milovanie je pre ne rituálom. Sú veľmi nežné, citlivé a ohľaduplné. Hoci na prvý pohľad pôsobia hanblivo, ako to už býva zdanie veru často klame. A pri Rybách to platí dvojnásobne. Milujú však momenty prekvapenia a majú rady neočakávateľné situácie. Vtedy sa vedia skutočne odviazať absolútne naplno. 

Strelec

Ide o sexuálne veľmi intenzívne založené znamenie, pri ktorom o náruživosť nebudete mať určite núdzu. Pripravte sa na experimentovanie, pretože ne­exis­tujú dob­ro­druž­nej­šie ženy ako tieto. Avšak najmä kvôli tomu, že túžia neustále zažívať niečo nové je takmer nemožné, aby sa usadili. Dokážu byť chladné a vrelé zároveň, no nuda v spálni s nimi určite nehrozí. 

Nenechajte si ujsť: Ženy, ktoré robia toto povolanie, najčastejšie flirtujú so zadanými mužmi: Na tento typ si dávajte extra pozor

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus