Presunúť na hlavný obsah

Uviažte si košeľu do trendy uzlíka: To, čo bolo donedávna OUT, sa opäť dostáva do módy

Móda

Príjemné teplé počasie so sebou prináša aj neustále sa opakujúce trendy odhaľovania aspoň kúska pokožky. Nielenže si tak zabezpečíte vyššiu dávku sebavedomia, ale budete aj neskutočne štýlová. Teraz je ten právny čas na to, aby ste si svoju košeľu uviazali do uzlíka a ukázali svoje bruško.

Na dotyk príjemný ľan  

Výhodou tohto trendy je rozhodne jeho variabilita. Môžete sa vyhrať s materiálmi, ale najlepšie je, že bežnú košeľu určite nájdete aj u seba v skrini. Vtedy ju stačí iba v spodnej časti zviazať a vyraziť do ulíc. Príjemný ľan vás bude chrániť pred slnečnými lúčmi a nebude dráždiť vašu pokožku.

Prečítajte si tiež: Štýlové letné sandále, ktoré sa budú nosiť sezónu 2018: Inšpirujte sa touto trendy obuvou

Na spôsob crop topu

Niektoré uzlíkové topy ani nemusia byť košeľami. V takomto prípade máte o úspech postarané. Nemusíte nič viazať, iba si jednoducho prehodíte tento trendy kúsok. Ak zaujmete farbou a netradičným tvarom vo vrchnej časti, zvyšok outfitu sa môže niesť v úplne bežnom duchu.

Stále moderné pásiky a káro

Je viacero štýlov, ktoré určite nestarnú. Jedným z nich sú rozhodne pásikavé košele či kárované. Nech ich máte doma v akejkoľvek farbe, previažte ich v spodnej časti a hrdo noste aj naďalej. Samozrejme, na leto si môžete vybrať aj variantu bez rukávov, v ktorej vynikne vaše opálenie. 

Nežné bodky v letných farbách

Hravosť sa akosi podvedome spája s letom. Nežné bodky sú toho jasným príkladom. Ak ich budete ladiť do pozitívnych farieb tejto sezóny, určite nešliapnete vedľa. Svoje bruško môžete preto s radosťou odhaliť aj v bodkovanom kúsku.

Mohlo by vás zaujímať: Toto sú najštýlovejšie okuliare sezóny, ktoré sa nosia k outfitu do práce: Inšpirujte sa!

V bohémskom štýle

Blíži sa sezóna festivalov a letnej zábavy. V takom prípade by nemal vo vašom šatníku chýbať ani príliv farieb. Takýto kúsok môžete nosiť k jeansom a vytvoriť si tak príjemné vyváženie celého looku. Na bohémskosti tomuto kúsku rozhodne pomáhajú jeho dlhé, široké rukávy, ktoré sú túto sezónu jednoznačne trendy. 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus