To, na ktorom mieste máte znamienko krásy, o vás veľa prezradí: Odhaľte spolu s nami, čo hovorí to vaše

Vedeli ste o tom, že znamienka krásy prezrádzajú veľa o charaktere človeka? Zistite, čo povedia o vás, možno budete samy prekvapené!

To na ktorom mieste máte znamienko, o vás veľa prezradí

To na ktorom mieste máte znamienko, o vás veľa prezradí

Zdroj: Profimedia

Inšpirujte sa: Nebojte sa ľuďom povedať týchto 5 viet nahlas: Bude sa vám žiť oveľa ľahšie

Vedeli ste o tom, že materské znamienka vedia prezrádzať aj charakter človeka? Už v starovekom Grécku si ich všímali bohyne a na základe nich dokázali odhadnúť človeka. A verili ich významu až natoľko, že v mnohých prípadoch dokonca neváhali podstúpiť aj drobné kozmetické zásahy, aby bol ich význam naozaj priaznivý. Keď bolo treba jednoducho matku prírodu trošku poopravili. Pozrite sa, čo o vás hovorí to vaše znamienko!

Pery

Ak máte znamienko na spodnej pere, prezrádza to o vás, že ste tichší typ človeka, veľmi hĺbavý. Na nikoho sa nedokážete dlho hnevať a vždy sa snažíte každému vyjsť v ústrety. Ste veľmi svedomitá a dôsledná. 

Brada

Znamienko na brade charakterizuje umelkyne s citlivou povahou. Ste veľmi vnímavé, intuitívne a veci na ktorých vám záleží, robíte s absolútnym oduševnením. Ulietavate si v snoch a predstavách, preto je občas návrat do reality pre vás náročný. Ste totiž typickým ”snílkom”. 

Nos

Milujete cestovanie, spoznávanie nových krajín, experimentovanie a vyhľadávate dobrodružstvá. Avšak vašou slabou stránkou je, že nevydržíte dlho na jednom mieste. A to sa žiaľ týka aj vzťahov. Na dlhodobé známosti a viazanie sa, nie ste veľmi stavané. 

Uši

Ženy so znamienkom na uchu sú veľmi ctižiadostivé a úspešné. Kariéra je pre ne nesmierne dôležitá. Dodržiavajú všetky sľuby, ktoré niekomu dajú a vyžadujú to aj od okolia. 

Líce

Ide o ženy, ktoré vedia, čo od života chcú. Dokážu si plniť aj tie najtajnejšie sny a nič ich pred tým nezastaví. Hovoria veci narovinu. Pre svoju rodinu a blízkych sú ochotné urobiť čokoľvek a neváhajú sa pre nich obetovať.

Čelo

Znamienko na čele mávajú prefekcionistky a ľudia s manipulatívnymi sklonmi. Všetko chcú mať pod kontrolou. Záleží im na tom, čo si iní o nich myslia a veľa vecí sa tomu snažia poriadiť. 

Prečítajte si aj: Prestaňte sa trápiť minulosťou: Stačí ak zmeníte toto a budete sa cítiť oveľa slobodnejšie

Čo poviete, našli ste nejaké spoločné charakterové črty, ktoré na vás sedia? 

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba