Presunúť na hlavný obsah

Takto skrývaju svoje nedostatky v plavkách slávne krásky: Na prvý pohľad vyzerajú sexi, no aj ony riešia svoj vzhľad

Feminity

Leto je už tu a všetky chceme na pláži vyzerať skvele. Týka sa to aj známych krások, ktoré vždy na prvý pohľad pôsobia dokonale, no zdanie často klame. Pozrite sa spolu s nami, aké nedokonalosti ich trápia.

Mohlo by vás zaujímať: Takto vznikol ikonický účes princeznej Diany: Zmien sa vraj nebála: Odvážna bola aj v líčení

Alessandra Ambrosio

Aj napriek tomu, že má nežný anjelik z Victoria’s Secret postavu ako dvadsiatnička, celulitída neobišla ani ju. Mama dvoch detí vie o tom, že po pôrodoch ani jej bruško nie je už to, čo bývalo, napriek tomu však vyzerá skvele. V módnych kampaniach ju možno práve preto vídame skôr v celých plavkách, ktoré túto malú chybičku krásy starostlivo ukryjú, no v súkromí si ešte dáva bikiny. Alessandra sa cíti výborne, aj keď vie, že jej telo sa mení. Nuž to je tak, keď človek dokáže starnúť s gráciou. Wau!

Emily Ratajkowski

Málokto vie, že aj žena s telom bohyne ako Emily Ratajkowski v súkromí bojuje s nejakými nedostatkami. Napriek vypracovanej postavičke, je kráska nespokojná so svojím poprsím. Áno, čítate dobre. Prezradila to v rozhovore pre britský Vogue. Aj keď si mnohí ľudia myslia vzhľadom na jej štíhlu postavu presný opak, Emily to tak necíti. Práve v plavkách to najviac rieši. Preto sa snaží voliť modely, ktoré nechávajú vyniknúť jej dlhé, extrémne štíhle nohy, dokonalé bruško a na prsia veľmi neupriamuje pozornosť. 

Heidi Klum

Topmodelka Heidi Klum vyzerala vždy perfektne. 45-ročná kráska však vie, že aj ona má nejaké tie drobné nedostatky. Veľmi rafinovane ich však dokáže ukryť. Nakokoľko už na bruchu nemá vyrysované tehličky, na ktoré bola sama zvyknutá, vyriešila to skutočne výborne. Volí strih plaviek, ktorý bruško zakryje, no odhalí jej ostatné prednosti. Klobúk dolu!

Gisele Bündchen

37 ročná brazílska modelka Gisele Bündchen bola vždy neodolateľná. A je to tak dodnes. Avšak aj jej telo sa po dvoch deťoch zmenilo a táto kráska si to veľmi dobre uvedomuje. Napriek tomu, že má stále úžasnú figúru, predsa len už sama volí iné strihy plaviek ako kedysi. Najmä čo sa týka spodného dielu plaviek, uprednostňuje skôr vyššie nohavičky, ako klasické ultra mini bikini. My si však myslíme, že aj tie by si mohla dovoliť. 

Neprehliadnite: Späť v čase s princeznou Dianou: Módna ikona a jej najlepšie looky, ktorými nás inšpiruje dodnes!

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus