Presunúť na hlavný obsah

Muži milujú ženy, ktoré sú tak trochu potvory: Začnite robiť toto a zaručene si získate jeho pozornosť

Partnerské vzťahy

Každý tvrdí, že chce ženu do voza aj do koča a nakoniec utečú za tými náročnými. Prečo?

Muži potrebujú dobývať

Aj keď neustále tvrdia, že by po svojom boku nevedeli vystáť ženu, ktorá má v hlave len seba a svoje potreby a hrá sa na chladnú a nedobytnú aj po troch mesiacoch, ženy, ktoré mužov nudia, to majú v živote oveľa ťažšie. Aj keď to muži neustále popierajú, tvária sa, že to nie je pravda, a všade vyhlasujú, že si vyberajú ženy, ktoré sú nekonfliktné, milé a všímavé, niečo tu nehrá. Kde by potom práve tieto ženy robili chybu, keď sa neskôr dozvedia, že sú chtiac či nechtiac podvedené?

Inšpirujte sa: Začala som si s oveľa mladším mužom: Myslela som si, že to bude mať len výhody, no neuveríte, o čo ma požiadal

Muži sa nudia

Aj keď to zakrývajú sladkými rečami a hnevom na tie iné, muži sa pri jednoduchých ženách, ktoré im zakaždým urobia po vôli, nedokážu im po dlhšej dobe nič ponúknuť, a hlavne, získať ich neznamená výzvu, nudia. Doslova a do písmena strácajú motiváciu a chuť tráviť čas so ženou, ktorú majú prečítanú ako knihu a presne vedia, akú reakciu od nej čakať.

Prečítajte si aj: Túto jednu vlastnosť by si ženy po vstupe do manželstva mali zachovať: Pre mužov je nesmierne dôležitá

Spravte zo seba stredobod

Aj preto je väčšina neprehliadnuteľných žien, ktoré si muža omotajú okolo prsta a nenechajú ho v snahe o ich získanie poľaviť, tak trochu mŕch. Na mužov to však akýmsi zázrakom platí. Ak chcete, aby na vás nemohol prestať myslieť a nenabažil sa vás hneď po pár schôdzkach či po prvých výmenách názorov, nenechajte, aby sa všetko točilo len okolo neho. Sústreďte sa na seba a na svoje potreby. Urobte zo seba stredobod svojho vesmíru a muža si pri sebe držte ako jeho príjemnú súčasť, nie ako niečo, okolo čoho sa točí každý váš deň. Neprispôsobujte sa zakaždým jeho požiadavkám a plánom, ale zosúlaďte ich s tými svojimi. A ak to nejde, bohužiaľ. Musí vidieť, že máte aj svoje plány. Čo je predsa príťažlivejšie ako žena, ktorá sa len nehrá, ale naozaj zaneprázdnená je.

Mohlo by vás zaujímať: Na toto si dajte vo vzťahu pozor podľa znamenia: Títo muži sú totiž ťažký oriešok

Nech neberie veci ako samozrejmosť

A hlavne nezabudnite na to, že to, čo pre neho robíte nemôže prejsť do rutiny a zvyku. Každý muž má totiž tendenciu zvyknúť si na všetko, čo preňho znamená pohodlie. Preto mu jasne dajte najavo, že vyváranie večere nie je na pláne každý deň, ale len vtedy, keď máte chuť a čas a jednoducho vás to baví. Byť trošku prešpekulovaná a mať vlastný rozum sa oplatí, verte nám. Muži totiž milujú, keď sa ženy nedajú len tak ľahko skrotiť. A to nielen na začiatku.

Myslíte si, že je dobré byť mrchou vo vzťahu?

spolu hlasovalo 905 ľudí

Áno
777
Nie
128

- Najčítanejšie -